Sestava:                                                                           Janderka Marek

Janda Martin      Štolpa Martin        Kocanda Jan       Machotka

Chvátal David      Svoboda Jan (C)      Balík Josef      Jackovič Jan

Rozmahel Tomáš           Vespalec Roman

Střídání: 35. min Stadler David za Jandy, 65. min Súkeník Jan za Balíka,

78. min Erkol David za Kocandy, 83. min Horák Bohuslav za Vespalce,

90. min Rumian David za Stadlera

Branky: 44. min Jan Svoboda 1-0, 45. min Jan Jackovič 2-0, 46. min Šmarda 2-1,

50. min Tapšík 2-2, 53. min Jan Jackovič 3-2, 55. min Adamov 3-3,

83. min Jan Jackovič 4-3

Komentář trenéra: Zápas plný nepřesností, chyb, ale i pěkných gólů, tak by se dal zhodnotit zápas, ve kterém jich padlo celkem sedm. Na konci nervózní první půle jsme se dostali po brankách Svobody a Jackoviče do dvougólového vedení. Bohužel se nám vstup do druhé půle nepovedl a soupeř během několika minut srovnal. Na naši vedoucí branku Jackoviče na 3:2 dokázali hosté opět rychle zareagovat a zápas se tak blížil k remíze. Naštěstí nás vysvobodil svou třetí brankou náš nejlepší hráč a střelec zároveň Jackovič a přinesl nám tak povinné, ale velmi vydřené tři body.