Sestava:                                                                 Šedrla Matěj

Janda Martin      Štolpa Martin      Kocanda Jan      Lang Petr

Stadler David     Svoboda Jan     Vespalec Roman     Chvátal David

Sobotka Michal         Brveník Jan

Střídající hokejově: Kočí Albín, Rumian David, Horák Bohuslav, Erkol David, Sobotka Karel

Branky Rakšic: Jan Brveník 3, Jan Svoboda 3, Roman Vespalec 2, Michal Sobotka, Albín Kočí

Komentář trenéra: V prvním utkání Corona Cupu jsme narazili na Dobřínsko. Do začátku utkání jsme vstoupili aktivně, bohužel nás sráželi nepřesnosti v zakládání útoku. Přesto nás poslal po čtvrthodině do vedení přesnou střelou Vespa. Místo aby nás tato branka uklidnila, byla naše hra čím dál víc nervóznější. Mužstvo Dobřínska v této době sehrálo nejlepší pasáž utkání a dokonce si vypracovalo několik závarů před naší bránou, které zlikvidovala naše dvojka Matýsek, který byl nucen nahradit Mary, jenž se vydal obrážet svatby všech svých známých i neznámých. Před pauzou zvýšil naše vedení Dino a určil tak poločasový výsledek na 2:0. Druhá půle byla z naší strany lepší, většinu času se hra odehrávala před bránou soupeře, hráči Dobřínska se prosadili pouze jednou, konečné skóre tak vystoupalo na 10:1.  Naše góly si podělilo několik hráčů: Brveník 3, Svoboda 3, Vespalec 2, Sobotka a také nová posila Kočí, pro něhož bude jeho dalekonosná střela z dálky asi nejdražším gólem v dosavadní kariéře. Výkon ve druhé půli potěšil, vypracovali jsme si několik dalších šancí, pro dobře hrajícího a bojujícího soupeře je tento výsledek velmi krutý, po celý zápas se prezentovali sympatických výkonem.

Druhý výsledek Corona cupu: MK C(Polánka) - MK B 1-5