Sestava:                                                                                Janderka Marek

Janda Martin   Brveník Jan   Vespalec Roman    Štolpa Martin   Chvátal David

Hašek Luboš

Střídající hokejově: Kocanda Jan, Erkol David, Horák Bohuslav, Juránek Martin, Stadler David

Branka: Luboš Hašek

Komentář trenéra: Začátek utkání nám příliš nevyšel, soupeř na nás vlétl a dokázal dvakrát skórovat, následně snížil Zlatan na 2:1. Asi od 30.min. se naše hra zlepšila a dokázali jsme soupeři vzdorovat lépe než na začátku, přesto se šlo do poločasu za stavu 3:1. Začátek druhé půle nevypadal z naší strany vůbec zle, ale snížit jsme nedokázali, naopak soupeř dvakrát skóroval. Konečný výsledek utkání tak byl 5:1.

Narazili jsme na velmi kvalitního soupeře se spoustou výborných fotbalistů, byl to pro nás zajímavý test, přesto si musíme z takového zápasu vzít to pozitivní, škoda jen neproměněných šancí. Výborně nás podržel několika skvělými zákroky Díra, soustředění na horách mu očividně prospělo.
Již v neděli 8.3. ve 14:00 hrajeme další přípravák proti Zakřanům opět na UT v Pohořelicích.