Sestava:                                                    Janderka Marek

Machotka Pavel       Svoboda Jan      Janíček Martin      Lang Petr

Rozmahel Tomáš        Štolpa Martin       Vespalec Roman        Kocanda Jan

Hašek Luboš                        Brveník Jan

Střídání: 61. min Stadler David za Kocandy, 72. min Rumian David za Vespalce,

78. min Janda Martin za Haška, 80. min Šedrla Pavel za Štolpy,

Lavička: Chvátal David, Šedrla Matěj

Branky: 9. min Petříček Ma. 1-0, 29. min Petříček Mi. 2-0, 71. min Petříček Ma. 3-0.

Komentář trenéra: Do zápasu v Hostimi jsme odjížděli s touhou konečně soupeře porazit, což se nám v dosavadních zápasech ještě nikdy nepovedlo. Bohužel jsme vlivem různých komplikací, které budou řešeny pokutami, dorazili do Hostimi pár minut před zápasem a nedokázali jsme zachytit začátek zápasu. Domácí si vybrali stranu po větru a udělali dobře. V podstatě celý poločas nás zavřeli na naši polovinu a výsledkem bylo dvougólové vedení. V druhé půli se síly otočily a tentokrát jsme to byli my, kdo měl větší tlak. Bohužel jeho výsledkem byly dvě nastřelené tyčky, jedna zahozená šance a jeden výborný zákrok domácího brankáře. Naopak po naší další chybě v obraně domácí stanovili konečný výsledek zápasu na 3:0. Podali jsme nejhorší výkon v sezóně, domácím jsme všechny tři góly darovali sami po individuálních chybách, což se nesmí opakovat.