Sestava:                                                  Vavroušek Tomáš

Hrubý František      Stdler David (C)      Dvořák Martin       Kuchařík Josef

Sobotka Jiří        Vespalec Roman       Fiala Jan      Obrlík Michal

Štolpa Jakub           Jelínek Radim

Střídání: 46. min Pohanka Lukáš za Štolpy, 55. min Ivan Filip za Sobotky,

69. min Škoda Ondřej za Kuchaříka, 72. min Novotný Martin za Fialy.

Lavička: Hladký David, Švec Filip

Branky: 13. min Dvořák P. 0-1, 40. min Málek 0-2, 42. min Vaněk 0-3,

50. min Radim Jelínek 1-3, 51. min David Stadler 2-3, 62. min Lukáš Pohanka 3-3,

72. min Martin Dvořák 4-3, 86. min Dvořák P. 4-4

Komentář: Ve druhém domácím zápase jsme přivítali na hřišti v Rakšicích tým Radostína. Do utkání jsme vstoupili poměrně aktivně, vytvořili si mírnou převahu, ale šance jsme využít nedokázali. Proto přišel zákonitý trest, když střelou ze 30 metrů překvapil Toma v naší brance hostující Dvořák. Přestože jsme byli po zbytek poločasu aktivnějším celkem, další naše šance zůstaly nevyužity a před poločasem ještě 2x inkasovali, když se nejdříve sám před Tomem nemýlil Málek a za necelé 2 minuty po další chybě Toma zvýšil na hrozivých 0-3 Vaněk. Byli jsme zralí na ručník, proto jsme přivítali poločasový hvizd sudího jako vysvobození. Po přestávkové bouřce v kabině a celkové velké rošádě v sestavě, kdy nezůstal kámen na kameni a byly promíchána většina hráčů na postech, jsme vstoupili jako uragán do druhé půle. V 50. minutě využil minelu hostujícího brankáře Radim a uklidil míč do prázdné. Za necelou minutu už to bylo jen o gól, to se pěknou střelou z 18 metrů trefil David Stadler. Vyrovnání si vzal na svou pravačku debutující Lukáš Pohanka, když prošel po levé straně, zasekl si míč do prava a střelou pod břevno využil nevelkého vzrůstu brankáře. Za dalších 10 minut dokonal obrat Martin Dvořák, když také on využil levačkou z 20 metrů pod břevno malého vzrůstu brankáře hostů. Chtěli jsme soupeře dorazit, ale další šance už jsme nevyužili. Naopak hosté se další šťastnou brankou z dálky z přímáku a hrubici Toma dočkali vyrovnání. Těžko říct, zda jsme bod získali nebo 2 ztratili. Po půlce bychom bod brali všemi deseti, naopak po obratu ve druhé půli se dá říci, že plichta je pro nás ztrátou. Další boj o body nás čeká v sobotu ve Výčapech kousek od Třebíče.