Sestava:                                      Janderka Marek

Schovanec Jan       Svoboda Jan     Janíček Martin     Lang Petr

Rozmahel Tomáš        Štolpa Martin       Sobotka Michal      Brázda Lubomír

Brveník Jan                 Hašek Luboš

Střídání: 46. min Vespalec Roman za Brázdy, 46. min Šedrla Pavel za Langa,

60. min Machotka Pavel za Schovance, 72. min Chvátal David za Haška,

74. min Súkeník Jan za Janíčka,        Lavička: Erkol David

Branky: 27. min Luboš Hašek (PK) 0-1, 86. min Sláma 1-1,

88. min Laml 2-1, 90. min Jan Brveník 2-2

Komentář trenéra: Dlouho očekavané derby jsme odehráli na hřišti MK proti zdejšímu B-týmu. Tentokrát s jednou změnou v sestavě, jelikož se vrátil zázračně uzdravený Janec a také s početnou fanouškovskou skupinou v zádech. Do utkání jsme vstoupili dobře, hned v první minutě zlikvidoval domácí brankář Holík tutovku Křovákovi, následně nepřesně hlavičkoval Hašan a několik střel z hranice vápna bylo zblokováno. Domácí se rozjižděli pomaleji. Ve 27. min. jsme zahrávali  po ruce ve vápně penaltu, k míči se postavil Hašan a přesně umístil míč k tyči 0:1. Bohužel od tohoto gólu jsem hráli opatrněji a domácí se pomalu dostávali do tempa, přesto jsme v první půli udrželi vedení. Do druhé půle jsme nevstoupili špatně, ale od 60.minuty jsme se jen bránili a hrozili z rychlých brejků, které jsme ovšem neřešili dobře. Domácí si vypracovali tlak, ale držel nás Mara a v  jednom případě i kus štěstí, kdy domácí hráč netrefil z boku prázdnou bránu. Ještě v 86.minutě jsme drželi naději na výhru, pak ovšem přišla krutá dvouminutovka domácích, nejprve vystřelil zpoza vápna nejlepší hráč utkání Zelníček, Díra jeho střelu pouze vyrazil a Sláma již měl jednoduchou pozici 1:1. V 88.minutě se po nedůrazu před naší šestnáctkou opřel v poloskluzu do míče střídající Laml a o tyč zvrátil vedení na stranu domácích 2:1. V 90. minutě se nám podařil vybojovat míč na půlce, dostal se na hranici  vápna k Brvajsovi, ten se s míčem otočil, vystřelil k levé tyči, ale probíhající domácí hráč míč srazil do protipohybu brankáře a k naší velké radosti tak bylo srovnáno na 2:2. Ihned po rozehrání odpískal hlavní rozhodčí konec.

Odehráli jsme velmi zajímavý zápas, ve kterém si všichni naši hráči sáhli na dno fyzických sil. Soupeř ukázal svou fotbalovou kvalitu, byl po většinu zápasu lepší, proto musíme bod brát. Je to povzbuzení pro celý tým do dalších zápasů. Na závěr bych chtěl jménem celého týmu poděkovat našim fanouškům za povzbuzování, byli našim dvanáctým hráčem !!