Sestava:                                       Šedrla Matěj

Pavlík Jan    Lesonický Jiří     Súkeník Jan     Becha Daniel

Martínek Jan      Machotka Pavel     Chvátal David    Janda Martin

Horák Bohuslav          Erkol David

Střídající hokejově: Sobotka Karel, Čiháček Tomáš, Havlíček Jan, Štolpa Jakub

Branky: 44. min Pavel Machotka 0-1, 58. min David Chvátal 0-2, 70. min Jakub Štolpa 0-3,

86. min Vlk 1-3, 88. min Loskot 2-3

Komentář: Bohužel nikdo neposkytl, tedy alespoň pár slov z doslechu. Celý zápas se odehrál v naší režii a jen vinou špatné koncovky bylo skóre dlouho bezbrankové. Před poločasem jsme se nakonec branky dočkali. Benjamínek Kuba našel ve vápně posilu z Áčka Macheca, který protrhl naše střelecké trápení. Obraz hry ve druhé půlce byl obdobný, naše nevyužité šance a stálý tlak. Tentokrát se na branku nečekalo tak dlouho. V 58. minutě zvýšil na 0-2 Chvatík. V 70. minutě konečně vystřelil, místo nahrávek starším spoluhráčům, Kuba, a už to bylo o 3 branky. Dlouho poklidný zápas se díky naší střelecké nemohoucnosti změnil v závěru v drama, když domácí v rychlém sledu 2x udeřili v 86. a 88. minutě. V závěru sahali dokonce po plichtě, ale tutovku v nastavení neproměnili. Příští víkend přivítáme v již obvyklé nedělní dopoledne celek Miroslav C.