Sestava:                                                       Jandeka Marek

Janda Martin       Súkeník Jan      Šedrla Pavel       Lang Petr

Machotka Pavel       Štolpa Martin      Janíček Martin       Brázda Lubomír

Hašek Luboš                   Horák Bohuslav

Střídání: 14. min Novotný Jan za Brázdy, 31. min Erkol David za Haška,

57. min Sobotka Milan za Šedrly, 82. min Martínek Jan za Horáka

85. min Pavlík Jan za Štolpy.

Branky: 8. min Fortelný 0-1, 17. min Bohuslav Horák 1-1, 20. min Bohuslav Horák 2-1,

36. min Martin Štolpa 3-1, 44. min Erkol David 4-1, 60. min Erkol David 5-1,

64. min Bobor 5-2, 73. min Petr Lang 6-2

Komentář trenéra: V posledním zápase sezóny jsme hostili na domácím hřišti Hrádek, jednalo se o přímý souboj o konečné 5. místo v tabulce. My jsme se tentokrát museli obejít bez několika chybějících hráčů a také bez dorostenců, kteří hráli své utkání v Hustopečích. Bylo nutno povolat legendy z béčka. Pro nás nezačalo utkání dobře, jelikož se hosté brzy ujali vedení a to konrétně v 8. minutě. Bohužel v minutě 14. přišla další pohroma, jelikož si po několikáté v sezóně zranil koleno Brázdič a musel střídat. Naštěstí si vzal slovo na hřišti náš nejmladší, největší a nejvlasatější útočník na hřišti Bobo, běhěm 3 minut dvakrát skóroval a ukázal všem, že fotbalový důchod je v nedohlednu 2:1 Od této chvíle jsme na hřišti vládli, soupeř po slibném začátku utkání vyklidil pole a jejich naivní hra v obranných řadách nám umožnovala chodit do brejků. Ve 36. minutě předvedl krásné sólo přes půl hřiště Štolpik a přesnou střelou levačkou k tyči zvýšil na 3:1. V této době již na hřišti poskakoval další střídající hráč Erky, který byl nucen nahradit s natrženou zadnicí odkulhávajícícho Hašana. Mlčící střelec Erky se naštěstí dokázal před poločasem prosadit po pěkné průnikové nahrávce a přidal čtvrtý a zároveň hodně uklidňující gól 4:1. Druhý poločas už tak bláznivý nebyl, hrál se opatrnější fotbal. V 60. minutě poslal skvěle hrající Hans přesným pasem do sóla Erkyho a ten k údivu všech i sebe samého přehodil vybíhajícího brankáře a zvýšil na 5:1. O chvíli později se zaskvěla také vedrovická díra, která zneškodnila penaltu. Přesto jsme podruhé inkasovali a to v 64. minutě, kdy hosté snižili po nedorozumění v naší obraně 5:2. Konečnou podobu výsledku dal v 73. minutě Předseda, který s přehledem zasunul míč pod padajícího brankáře a potvrdil své útočné choutky. V závěru se na hřiště dostali všichni střídající hráči, aby si užili pěkný závěr sezóny.

Tentokrát byl náš výkon velmi dobrý, je jen škoda, že jsme jej nedokázali na jaře víckrát zopakovat, přesto je konečné 5. místo v okresním přeboru úspěchem. Po skončení zápasu následovala ukončená sezóny, kde se pilo, papalo a v neposlední řadě skákalo do bazénu, kdo nešel dobrovolně, byl uštván davem. Rozlučka se povedla!