Sestava:                                                     Vavroušek Tomáš

Hrubý František      Záviška Ondřej       Stadler David      Obrlík Michal

Novotný Martin      Fiala Jan      Vespalec Roman      Sobotka Karel

Štolpa Jakub                  Tomeček Alexandr

Střídání: 48. min Pelaj Jiří za Tomečka, 73.min Pelc Šimon za Sobotky, 84. min Hrdlička Jiří za Novotného

Branky: 5. min Jakub Štolpa 0-1, 7. min František Hrubý 0-2, 22. min Tomeček Alexandr 0-3,

36. min Kudláček 1-3, 45.+1. min Kudláček 2-3, 48. min Štůla 3-3,

49. min Roman Vespalec 3-4, 51. min Sluka 4-4, 83. min Kudláček 5-4

87. min Roman Vespalec 5-5, 88. min Jakub Štolpa 5-6.

Komentář: V sobotním parném odpoledni jsme zajížděli k poslednímu zápasu krajské I. B třídy do Hustopečí k souboji o první jarní vyhru s předposledním týmem tabulky. Kapitánskou pásku dostal překvapený benjamínek týmu Martin Novotný. Začátek zápasu zastihl domácí v nedbalkách. V 5. minutě špatně rozehrál domácí brankář přímo na kopačky Kuby, který se nerozpakoval a míč uklidil do sítě. Za 2 minuty jsme se radovali podruhé, když míč vyvážel ze své půle František Hrubý, doběhl na 35 metrů od branky, centrem hledal některého z útočníků, jenže našel pouze domácího obránce, který pro něj nešťastně a pro nás nádherně z voleje obloučkem přeloboval vyběhnuvšího domácí síťkaře. Lepší start jsme si nemohli ani přát. Ve 22. minutě jsme se radovali potřetí. Kuba dostal míč za obranu pláchl po pravém křídle, tentokrát s ním stíhal i Saša, kterému Kuba nachystal před prázdnou a Sašova levačka byla neomylná. Po brance přišla pauza na občerstvení a po ní jsme tentokrát my totálně vypadli z role. Zkušený tým by si tento stav v klidu pohlídal. U nás to bylo přesně obráceně. Domácí se oklepali a začali si chystat šance jak na běžícím pásu. Dlouho však i díky skvělému Tomovi vycházeli naprázdno. Dočkali se po další chybě naší obrany. Z branky se radoval Kudláček. Stejný hráč v nastavení snížil na rozdíl jediné branky. Aby tomu nebylo málo, hned po 3 minutách druhé půle bylo srovnáno. Vzápětí se do vývoje zápasu vložil střídající domácí brankář, který našel svým výkopem nohu Vespy, který nelenil a okamžitě míč poslal za jeho záda. Jenže z darovaného vedení jsme se radovali pouze 2 minuty. To se střelou z hranice vápna prosadil Sluka. Rychlou odpověď na branku mohl dát Kuba, ale domácí góloš odčinil svou předchozí chybu a vychytal ho. Poté se šance střídaly na obou stranách, domácí jich měli přecejen více. Dlouho se však skóre neměnilo. Tento neobyčejný zápas plný chyb a zahozených šancí vygradoval v poslední desetiminutovce. Nejprve po hrubce Franty zkomletoval hattrick domácí Kudláček. Šílený zápas přináší šílené činy. Na plac šel dlouhán Hrdla. Po 3 minutách zpracoval těžký míč, přenechal jej Frantovi, který poslal kolmici na Vespy, jenž překvapivě pádil na domácího brankáře úplně nepovšimnut domácími obránci. Romča zkušeně na bližší tyčku uklidil míč a srovnal skóre. Hned za minutu zůstala domácí obrana opět úplně zkoprnělá. Hrdla se namotal do cesty domácímu hráči, odražený míč získal Franta, rychle vyjel s míčem a už pádili s Kubem 2 na 1. Franta předal míč Kubovi, ten obešel stopera i brankáře a pod dohledem dobíhajícího Franty uklidil míč do sítě. Další otočka zápasu byla na světě. Do konce zbývalo i s nastavením necelých a zároveň neskutečně dlouhých 5 minut. V nastavení přišla další hrubka tentokrát Toma, ale na brankové čáře za něj zaskočil Dejv a zachránil tak nic neřešící, ale pro nás důležitou výhru v tomto bláznivém zápase. V poslední možnosti zisku 3 bodů jsme uspěli a mohli tak alespoň radostně zakončit nepovedenou sezonu.