Sestava:                                                                 Janderka Marek

Janda Martin      Svoboda Jan        Šedrla Pavel        Lang Petr

Schovanec Jan      Štolpa Martin      Janíček Martin      Chvátal David

Hašek Luboš                Erkol David

Střídání: 46. min Procházka Pavel za Erkola, 56. min Vespalec Roman za Štolpy

71. min Novotný Jan za Procházky

Branky: 45. min Čapoun 1-0, 86. min Čapoun 2-0,

Komentář trenéra: Dobšice pro nás nebyly ideální soupeř na to, abychom se konečně bodově chytili a udělali nějakou šňůru, jelikož se v jejich středu objevilo několik hráčů, kteří nastupují za jejich A-tým v 1.A třídě. Od začátku utkání to bylo na hřišti znát. Své šance ovšem pálili nebo je vychytal Díra. Naneštěstí pro nás se dokázali prosadit v čase 44:30, tedy těsně před koncem prvního poločasu. Do druhé půle jsme vlétli s elánem a také s navrátilcem do sestavy Prochynem, jeho pobyt na hřišti byl znát, soupeře jsme zatlačili, vypracovali si tři čisté šance, bohužel tradičně bez výsledku. Jako by nebylo smůly dost, asi po dvaceti minutách se skácel k zemi náš výše jmenovaný hráč a hřiště opustil za potlesku diváků, bohužel na nosítkách a směrem k vozidlu záchranky. Přejeme tímto brzké uzdravení. Od této chvíle jsme se pouze bránili a odolávali tlaku domácích. Ten přetavili ve druhý gól v 86. minutě. Tentokrát naše mužstvo předvedlo velmi bojovný, zodpovědný a trpělivý výkon, na kterém se dá stavět. Snad se nám to podaří v následujících zápasech přetavit v bodový zisk.