Sestava:                                                                 Vavroušek Tomáš

Sobotka Jiří         Štolpa Jakub       Fiala Jan       Sobotka Karel

Obrlík Michal                  Novotný Martin

Střídání: 85. min Hrdlička Jiří za Novotného

Červená karta: 70. min Jiří Sobotka (HNCH)

Branky: 5. min Drahoš 0-1, 14. min Karel Sobotka 1-1, 22. min Šuba 1-2, 35. min Jelínek D. 1-3,

44. min Drahoš 1-4, 46. min Roman Vespalec 2-4, 50. min Jelínek D. 2-5, 56. min Drahoš 2-6,

66. min Roman Vespalec 3-6, 69. min Drahoš 3-7, 73. min Drahoš 3-8.

Komentář: V dalším kole jsme přivítali tým Višňové. My řešili nečekanou absenci Ondry, jenž dal přednost basketu někde v Blansku, to hosté měli absencí více, protože jejich Áčko mužů hrálo ve stejný termín mistrák v Petříně. Možná proto jsme cítili možnost zisku bodů, což s námi psychicky neskutečným způsobem zamávalo. Hosté šli do vedení v 5. minutě, kdy jsme zaspali rychlou rozehrávku přímáku, Drahoš prostřelil Toma, míč se vznášel do branky Franta jej chtěl vykopnout, jenže byl odstrčen zmíněným, který míč dorazil, píšťalka sudího překvapivě mlčela. Na tuto branku jsme dokázali odpovědět ve 14. minutě. Kuba poslal pas na křídlo, Michal z úhlu trefil brankáře, dorážku uklidil levačkou do sítě Kája. To bylo z naší strany ale vše. O naší kombinaci se hovořit nedalo, bojovnost nikde, chuť hrát a nabízet se, která nás zdobila minule byla pryč. Hosté nás do půle potrestali 3 brankami, i když 4 branka byla po dalším neodpískaném faulu, tentokrát na Kuby. O přestávce byla drobná bouřka v kabině, výsledkem byla rychlá branka po pár vteřinách, když Romča překvapil brankáře střelou z 25 metrů. Jenže místo aby nás branka povzbudila, přišla v 50. minutě laciná branka v naší síti. Když pak doslova prchnul naší obraně Drahoš a překonal Toma, bylo to již o 4 branky. Po rozehrávce nakopl míč Xavi, Dejv ho na vápně posunul hlavou na Michala, který sám před brankářem překopl svatyni. Za chvíli v dobré pozici mířil vedle Kuba, vzápětí trefil levou tyč Roman, odražený míč nedokázal ze dvou metrů uklidit do prázdné branky Michal, když trefil jen břevno. Snížení měl na svědomí Roman, když z hranice vápna trefil k levé tyči. Jenže hosté po 3 minutách opět zchladili naše nadšení. Drahoš po dalším přistrčení našeho obránce uklidil míč pohodlně do sítě. To Fox nevydýchal a počastoval sudího nepublikovatelnými výrazy a uviděl v jeho ruce červený kartonek. Po chvíli znovu ukázal svou rychlostí záda našim obráncům Drahoš a vstřelil svou 5. branku v zápase. Od té chvíle už to bylo jen utrpení z naší strany, za které bych se rád našim příznivcům rád omluvil. Příští týden zajíždíme v neděli do dalekých Štítar a jsem zvědavý, zda složíme alespoň základní jedenáctku.