Sestava:                                                       Vavroušek Tomáš

Sobotka Jiří        Fiala Jan      Vespalec Roman       Sobotka Karel

Novotný Martin                Štolpa Jakub

Střídání: 77. min Hrdlička Jiří za Sobotky K.

Červená karta: 73. min Obrlík Michal (faul)

Branky: 13. min Hořčica 0-1, 88. min Kratochvíl T. 0-2, 90. min Jakub Štolpa 1-2

Komentář: V důležitém zápase s předposlední Miroslaví jsme se museli obejít bez stopera Dejva, který musel na oslavu (nebo snad Majáles?), to už si musí zodpovědět sám. Od začátku se jednalo o boj a o to, kdo komu nažene více strachu, velmi tvrdou hru připustil sudí, a protože nechci dostat další trest, více se k mladíkovi s píšťalkou vyjadřovat nebudu. Tvrdá hra nám není vlastní, proto nás hosté přehrávali a ve 13. minutě šli po naší hloupé chybě do vedení. My jsme se zmohli jen na pár náznaků, ale vyloženou šanci jsme si nevypracovali. Ve druhé půlce jsme se trochu zvedli, šance si vytvářeli nadále více hosté, ale Tom je dlouho držel na uzdě parádními zákroky. Naše šance přicházely pomalu, nejprve byl při jedné z nich "čistě" sundán zezadu ve vápně Kuba, nepochopitelné, po chvíli se dral k hostující brance Pely, jeho střela z dobrých 25 metrů orazítkoval pouze břevno, za chvíli jen těsně minul branku Martin. Důležitý moment nastal v 73. minutě, kdy byl vyloučen za faul Michal, to již ze střídačky nesledoval Aleš, jenž byl z tohoto prostoru vykázán. Hosté s jedním hráčem navíc více méně kontrolovali vývoj zápasu, z řady šancí se ujala až v 88. minutě tvrdá střela Kratochvíla z hranice vápna, kterou Tom již nedokázal zneškodnit. Nevzdali jsme se a v 90. minutě zahrál přímák z pravé strany Kuba, k překvapení všech hlavně nejistého brankáře hostí jeho centr zapadl do levé šibenice. Na vyrovnání nám již nezbylo mnoho času, hosté dohráli zápas zkušeně u našeho rohového praporku. Oba týmy nepodaly optimální výkon, do této parodie na fotbal (slovo kopáná je vystižnější) přispěl nemalou měrou i 23 človíček na ploše. Nevím, kdo náš tým, poté co budeme s kolegou potrestáni, povede v příštím kole ve Velkých Pavlovicích, já už nemám ani chuť se po odpykání trestu na lavičku vracet!