Sestava:                                                   Vavroušek Tomáš

Sobotka Jiří        Vespalec Roman       Fiala Jan       Sobotka Karel

Štolpa Jakub             Novotný Martin

Střídání: 46. min Tomeček Alexandr za Sobotky K.

Branky: 11. min Lisý 0-1, 25. min Dostál 0-2, 38. min Šidlo 0-3,

46. min Jakub Štolpa 1-3, 79. min Dukát 1-4.

Komentář: Na velikonoční sobotu k nám zajížděl vedoucí celek tabulky Novosedly. Pro nás to byl 3. těžký zápas se soupeři z úplné špice tabulky v prvních 5 zápasech. K překvapení přijeli hosté pouze se základní jedenáctkou bez náhradníků, nám chyběli dlouhodobě zraněný Šíma a taky Pája z Ivančic, na což jsme už ale zvyklí, jenže tentokrát chyběl nečekaně a překvapivě také Ondra. Hosté od začátku diktovali tempo hry a bylo jasně vidět, kdo je pánem na hřišti. My jsme bohužel navázali na bojácný, ustrašený výkon ze druhé půle z Pohořelic, chybělo nám vše nasazení, bojovnost, důraz, míč nám překážel více než obvykle. Hosté šli do vedení v 11. minutě, když pohodlně prošel obranou Lisý a podél Toma rozvlnil síť. To je uspokojilo a zvolnili tempo, přesto si pohodlně udržovali převahu a vypracovávali si dostatek šancí. Procházeli bez většího odporu hlavně středem hřiště. Jednu ze šancí přetavil ve druhou branku Dostál. Před koncem poločasu pak minul po rohu míč na rohu malého vápna Romča, ten proskotačil na druhou stranu malého vápna před osamoceného Šidla, který pohodlně trefil placírkou zívající branku. Do druhé půle jsme chtěli po klucích zlepšení ve všem, což se částečně podařilo. Start nám vyšel skvěle. Z rozehrávky našel Xavi Kuby, který využil toho, že hostující obránci ještě diskutovali, co jak podniknou po zápase. Zareagovali na něj pozdě, Kuba ustál souboj ve vápně, přetlačil obránce a kolem brankáře snížil v 10. vteřině na 1-3. Branka nás trochu zvedla, ale hosté nadále diktovali tempo hry. Dlouho jsme se drželi na dostřel, ale chyběl nám větší um. Pojišťující a uklidňující branku jsme za hosty museli dát my. Před obtěžujícím hráčem hostů uklidil míč do sítě nešťastně Michal. Stanovil tak konečnou podobu skóre zápasu. Tímto zápasem jsme se protrápili, můžeme jen doufat, že nyní již přijdou na řadu soupeři ze středu tabulky, se kterými máme alespoň teoretickou šanci na lepší výsledek. Jenže pokud zopakujeme sobotní výkon, o bodech si můžeme nechat pouze zdát. V sobotu míříme pod Pálavu na souboj s Mikulovem.