Sestava:                                                     Janderka Marek

Chvátal David          Svoboda Jan        Súkeník Jan        Lang Petr

Schovanec Jan      Štolpa Martin     Janíček Martin     Brázda Lubomír

Hašek Luboš                  Erkol David

Střídání: 46. min Horák Michal za Erkola, 59. min Šedrla Pavel za Súkeníka, 62. min Janda Martin za Brázdy,

75. min Stadler David za Chvátala, 82. min Vespalec Roman za Štolpy.

Lavička: Šedrla Matěj

Branky: 32. min Petr Lang 1-0, 47. min Juhaňák Luk. 1-1, 71. min Holcman 1-2,

75. min Michal Horák 2-2, 78. min Luboš Hašek 3-2.

Komentář trenéra: Po vyhraném zápase v Jezeřanech jsme tentokrát přivítali první tým tabulky Jaroslavice. Ti jsou navíc nejlepším týmem hrajícím na hřištích soupeřů a mají nejlepšího střelce soutěže Lukáše Holcmanna. Naše vítězná sestava z Jezeřan se nezměnila, na lavičku usedlo pět náhradníků, což se ukázalo jako výhoda. Od začátku se hrál velmi rychlý a důrazný fotbal, v 5. minutě trefil po skrumáži v hostujícím vápně hlavičkou břevno Erky, pro něhož to mohla být premiérová trefa hlavou v životě.  Hosté byli nebezpeční kolem vápna, kde hrozili především pěknou kombinací na jejímž konci většinou stál zmiňovaný střelec Holcmann, ale v první půli se ještě zastřeloval. My jsme hráli opatrněji, ale své akce nedotáhli díky nepřesnostem až k pořádnému zakončení. Ve 32. minutě jsme zahrávali standartní situaci směr prales, k odraženému míči se na rohu velkého vápna dostal předseda, jako již tradičně předvedl nekompromisní zakončení, tentokrát vyměnil silnější levou nohu za pravou a míč zaplul do pravé šibenice hostující brány 1:0. Do konce poločasu jsme vedení i přes tlak hostů udrželi. Do druhé půle jsme šli s jasným cílem, co nejdéle udržet vedení, což se nám bohužel povedlo pouze minutu a hosté po sérii našich chyb a důrazu ve velkém vápně srovnali Juhaňákem na 1:1. Naše odpověď byla blesková, do jasné šance se dostal Horys, ale míč poslal pouze do náruče hostujícího brankáře. Od této doby se hrál opravdu rychlý fotbal, hra se přelévala ze strany na stranu, každý ze soupeřů si vytvořil hodně zajímavých šancí a zakončení, žádná ze střel se ovšem neujala. V 71.minutě ukázal svou fotbalovost a chladnokrevnost hostující střelec Holcmann, kdy si na velkém vápně ukázkově stáhl míč ze vzduchu, provedl rychlou otočku a propálil Díru 1:2. I tentokrát byla naše odpověď blesková, kdy se po pár minutách dostal k samostatnému úniku na hostujícího brankáře Hašan, ale i on jej bezpečně trefil, naštěstí odražený míč vybojoval a na malém vápně našel Horyse, který s pomocí Boží a hostujícího brankáře dotlačil míč do sítě 2:2. V 78. minutě došlo k rozhodujícímu okamžiku utkání, kdy jsme zahrávali přímý kop za hranicí velkého vápna, míč si postavil náš nejlepší střelec Hašan a obstřelem zdi vykoupal hostujícího brankáře 3:2. Euforie byla velká, do konce ovšem daleko. Naštěstí jsme odolali a připsali si cenné vítězství. Po zápase přišly mírné oslavy a nutná regenerace, kterou si někteří protáhli až do časných ranních hodin.

Za přístup k zápasu děkuji všem hráčům, včetně náhradníků, bojovnost a ochota makat jeden za druhého přináší úspěchy a krásné umístění v tabulce !!!