Sestava:                                                                        Halámek Libor

Pavlík Jan    Súkeník Jan    Sobotka Jiří    Čiháček Tomáš

Havlíček Libor    Hašek Luboš     Jedlička Patrik    Machotka Pavel

Janšta Tomáš                  Gallus Jan

Střídající hokejově: Erkol David, Šlapanský Štěpán

Branky: 15. min Tumpach (PK) 1-0, 23. min Tomáš Janšta 1-1, 34. min Luboš Hašek 1-2,

36. min Luboš Hašek 1-3, 52. min Luboš Hašek 1-4, 60. min Patrik Jedlička 1-5,

62. min Jan Gallus 1-6, 71. min Vybíral Stanislav 2-6, 74. min Jan Gallus 2-7,

83. min Tomáš Janšta 2-8.

Komentář: Místo aby byla soutěž v plném proudu, vrtochy počasí si pohrávají s terény, proto jsme vzali zavděk přípraváčku na hřišti v Rybníkách s místními borci, kde se muže hrát v podstatě kdykoliv. V úvodu se soupeři oťukávali, postupně však naši chlapci začali přebírat otěže zápasu. Několik šancí v poklidu zahodili, proto přišel zákonitý trest. Brbla si počkal, až do něj zajede golman Halámek a poté se již kácel k zemi. Jasná penalta, kterou se štěstím proměnil Tumpach. Naše gólová odpověď přišla ve 23. minutě, kdy kouzlo "domácího" (trenér našich dorosteneckých golmanů Bauer) brankáře překonal v samostatném úniku Janšta. Pak se v rozmezí dvou minut 2x prosadil Hašek (jednou po pěkném centru Erkola, podruhé  v samostatném úniku) a bylo to již 1-3. Tak také skončila půle. Druhá půlka byla již pevně v našich rukou. Nejprve dokonal hattrick Hašek (po ideálním centru od Havlíčka). Poté již přišly premiérové trefy v kádru našeho A-týmu. Nejprve se tvrdou ranou prosadil Patrik Jedlička a po dvou minutách se konečně ze své několikáté šance v utkání dočkal branky Jan Gallus. Většinu šancí domácích měl na svých kopačkách Standa Vybíral, až se nakonec trefil po rohovém kopu a zmatcích v naší obraně nekompromisní střelou k tyči. Na konečnou podobu skóre upravili svými druhými brankami v utkání nejprve Gallus a po něm Janšta. Ve druhé půlce si naši chlapci vypracovali ještě mnoho dalších šancí, ale koncovka nebyla přesvědčivá. Dnes to na soupeře stačilo, ale v mistrácích jich tolik nebude, proto bude důležité na řešení v koncovce ještě notně zapracovat.