Sestava:                                                     Rumian David

Fiala Jan    Sobotka Tomáš    Sobotka Pavel    Krotký Matěj

Stadler David   Štolpa Martin    Horák Michal     Šedrla Petr

Štolpa Jakub           Horák Jiří

Střídaní: 36. min Holub Roman za Krotkého

Branky: 10. min Jiří Horák 1-0, 28. min Tomáš Sobotka 2-0, 32. min Pavel Sobotka 3-0,

34. min Michal Horák 4-0, 35. min Jakub Štolpa 5-0, 46. min Jakub Štolpa 6-0,

51. min Jiří Horák 7-0, 61. min Michal Horák 8-0, 66. min Jiří Horák 9-0,

68. min Martin Štolpa 10-0.

Komentář: Poprvé za celou zimní přípravu jsme se sešli v 11 lidech až k tomuto přátelskému utkání. Od úvodních minut jsme soupeře přišpendlili do jeho vápna, ale dlouho nám trvalo, než jsme se dokázali v přehuštěném vápně prosadit střelecky. První jarní branku vstřelil Jiří Horák, když dorazil do sítě potulující se míč v malém vápně. Čekání na další branku trvalo až do závěru poločasu. Nejprve se trefil z poza šestnáctky Tomáš Sobotka, poté zamotal do branky míč přímo z rohu Pavel Sobotka. V předposlední minutě se dostali na dostřel naší branky i hosté, ale trestný kop s přehledem chytil poprvé chytající David Rumian, který neváhal a poslal dlouhým výkopem do samostatného úniku Michala Horáka, který zkušeně zakončil. V poslední minutě se ještě prosadil křížnou střelou Jakub Štolpa. I ve druhé půlce jsme dobývali zhuštěnou obranu soupeře. Další branku přidal podél vybíhajícího brankáře Jakub Štolpa, když ho rychlým rozehráním trestňáku našel za obranou jeho bratr. Za 5 minut se opět z blízka prosadil Jiří Horák. Za dalších 10 minut šel do samostatného úniku Michal Horák a v poklidu překonal brankáře hostů. V poslední pětiminutovce se ještě jednou prosadil Jiří Horák a vzápětí uzavřel na konečnou podobu skóre střelou z velkého vápna Martin Štolpa. Rozdíl ve skóre mohl být mnohem větší, protože ještě řada šancí zůstala nevyužita.

Slovo na závěr: Doufám, že si chlapci konečně najdou cestu i na trénink.