Sestava:                                                        Halámek Libor

Erkol David     Krotký Petr   Sikmund Tomáš    Sklenský Vojtěch

Gallus Jan                  Smejkal Daniel

Střídání: Růžička Marek za Smejkala

Branky: 12. min David Erkol 1-0, 30. min Bílý 1-1,45. min Hlávka 1-2,

52. min Jonák 1-3, 70. min Hlávka 1-4, 84. min 1-5, 89. min Daniel Reksa 2-5.

Komentář: V chladném deštivém sobotním odpoledni jsme přivítali na svém hřišti tým Skalice. Od úvodních minut si kluci vytvořili územní převahu, z které se postupně začali tlačit stále více dopředu a vytvářeli si slibné příležitosti, ale koncovka je dlouhodobě naším největším problémem. Jednu z nich se nám přece jen podařilo proměnit, když ve 12. minutě využil dobrou přihrávku Galluse David Erkol a střelou na zadní tyč otevřel skóre. I nadále jsme byli aktivní a připravovali si další šance, ale branka jako by byla zakletá. Hosté spoléhali na rychlé výpady do nejisté domácí obrany a ve 30. minutě nám ukázali, jak se proměňují brankové příležitosti, když se sám před brankářem nemýlil Bílý. Nadále jsme útočili a zahodili další šance. Hosté nám uštědřili tvrdou lekci z produktivity, když i svou druhou šanci nekompromisně proměnili v poslední minutě 1. půle Hlávkou. Obraz hry se nezměnil ani ve druhé půlce. Hned první naši velkou chybu v obraně potrestal Jonák. Vzápětí obešel dlouhou kličkou Gallus i brankáře, ale místo prázdné branky trefil jen tyč. Po chvíli šel sám na brankáře i Sikmund, ale místo umístěné střely volil ránu, která přeletěla i zábrany za brankou. Ani žádný z trestných kopů k brance nevedl. A tak hosté opět trestali, když se po další chybě obrany podruhé prosadil Hlávka. Stále jsme se tlačili před branku hostů, ale i hosté se odvažovali stále více do naší otevřené obrany. I oni pak zahodili několik šancí. Největší šanci však spálili opět domácí, když střídající Růžička nedokázal dopravit míč ani z 1 metru do opuštěné branky. V 84. minutě využili hosté školáckou chybu brankáře Halámka, kterému propadl mezi rukama lehký centr a na malém vápně osamocený Jonák měl dostatek času a klidu, aby uklidil míč do naší sítě popáté. V úplném závěru jsme se dočkali branky i my. Po rychlé přízemní kombinaci se ocitl tváří v tvář brankáři Daniel Reksa a levou nohou ukázal útočníkům, jak se proměňují vyložené šance.