Sestava:                                                                         Bauer Jakub

Havlíček Libor    Sobotka Milan   Svoboda Jan   Jedlička Patrik

Janšta Tomáš              Sobotka Michal

Střídání: Klučka Ondřej za Jedličky, Vlasák Martin za Klučky, Branč Pavel za Havlíčka

Branky: 36. min Libor Havlíček 0-1, 39. min 1-1, 42. min Tomáš Janšta 1-2,

56. min Michal Sobotka 1-3.

Komentář: V neděli dopoledne zajížděl A-tým do Dobšic k utkání s domácím B -týmem s jasným cílem tedy ziskem 3 bodů. Trenér musel řešit otázku, kdo nahradí v naší brance pracovně vytíženého stabilního gólmana Haška, když se nedaly využít služby brankářů dorostu, který hrál ve stejném čase svůj mistrovský zápas. Nakonec padla volba na trenéra brankařů dorostu Jakuba Bauera, který chytal naposled možná před rokem. Volba se ukázala být i přes jednu drobnou chybu vedoucí k vyrovnávací brance šťastnou. Od začátku zápasu jsme byli aktivnějším týmem, ale branky stále nepřicházely. Ty přišly až v závěru poločasu. Cesta k vedoucí brance začala pěknou přihrávkou Súkeníka na rozběhnutého Janšty, který předložil míč k nohám Libora Havlíčka, pro něhož nebyl problém, uklidit míč do domácí sítě. Z vedení jsme se radovali pouze necelé 3 minuty. Po nedorozumění mezi Bauerem a Pavlíkem, kdy oba čekali, že půjde ten druhý, šel nakonec do míče ten třetí a to domácí hráč -vyrovnáno. Ale ani domácí se z branky neradovali dlouho. Ještě do poločasu vrátil vedení na naši stranu Tomáš Janšta, když byl u přihrávky za obranu od Súkeníka dřív než váhající brankář domácích a jeho lob zastavila až síť domácí branky. Do druhé půle vstoupili domácí s odhodláním něco s výsledkem udělat, ale v koncovce byli bezzubí. My jsme byli i nadále aktivní a trpělivě čekali na svou příležitost. Rozhodujícím momentem utkání byla červená karta pro domácího hráče po faulu na Michala Sobotky, který by šel sám na branku domácích. Přesilovku využil Michal Sobotka, který přidal uklidňující branku na 1-3. Závěr utkání jsme si zodpovědnou obrannou hrou pohlídali a mohli se tak radovat z prvního venkovního tříbodového zisku letošní sezony. Velký dík patří věrným fanouškům, kteří nás přijeli podpořit na hřiště soupeře, i když už jsme dlouho venku nic moc nepředvedli.