Sestava:                                                    Janderka Marek

Janda Martin     Machotka Petr (ŽK 52´)   Kocanda Jan    Štolpa Martin    Chalaň Kamil (ŽK 28´)

Sobotka Jakub                      Sobotka Michal

Střídání: 74. min Obrlík Michal za Chalaně, 87. min Hrubý František za Sobotky J.

Lavička: Adamík Lukáš

Branky: 17. min Jan Jursa 1-0, 38. min Martin Janda 2-0, 39. min Martin Štolpa 3-0,

59. min Vybíral 3-1, 78. min Prokeš 3-2, 86. min Velčický 3-3

Střely na branku: 8 - 10  ( 5-3),  střely vedle: 2 - 4  (1-1),  rohy: 2 - 5  (1-2)

Komentář: S 8 denním spožděním jsme přivítali ve šlágru posledního kola podzimu vedoucí Blížkovice. Podruhé v řadě jsme byli kompletní a tak jsme se na zápas o 1. místo mohli těšit. Ze začátku se týmy oťukávali vědomi si důležitosti zápasu. Hosté zahrozili rohem, který zahrávající točil přímo do branky, Mara nás poprvé a ne naposledy podržel, když míč vytlačil na břevno. To nás probralo a převzali jsme taktovku zápasu. Do vedení jsme šli v 17. minutě, když využil krásný centr Kamila z přímáku hlavou z malého vápna neobsazený Jersy. Nadále jsme si připravovali šance a pološance, až jsme se dočkali v 38. minutě. Míč do levého křídla dostal Křov, ustál souboj s jedním obráncem obešel další 2 a nachystal míč za malé vápno, kde se prosadil poprvé v sezoně Píďa. Za minutu stejná akce, znovu míč do křídla na Křova, souboj, kličky a přihrávka do stejného místa, kde byl připraven další netradiční střelec Martin a i on rozvlnil síť za zády hostujícího síťkaře. Skóre půle 3-0 bylo nadějné, ale konec zápasu byl ještě daleko. Do druhé půle vstoupili hosté hodně aktivně, vysunuli na hrot 3 útočníka a posouvali na ně míč za míčem. Většinu 1. soubojů jsme vyhrávali, ale odražené míče stále častěji sbírali oni. Také šance jim přibývali, ale branka v čele s Marem byla pro ně zakletá. Dočkali se v 59. minutě, kdy jsme jim branku na 3-1 doslova darovali fatální chybou po rozehrávce odkopu od branky, Vybíral se štěstím dopravil míč do sítě. To jim vlilo další síly do žil a přitlačili nás ještě víc. Když už nápor pomalu upadal, přišel centr z rohu, Prokeš se důrazně prodral k hlavičce a bylo to už jen o gól. My jsme nedokázali pořádně udržet míč, do naší hry se vloudila nepřesnost a strach o výsledek. Nadějné brejky 4 na 3 či na 2 jsme špatně vyřešili a vlastně se ubránili sami. Vyrovnání hostů viselo ve vzduchu, nakonec přišlo po centru do vápna a prudké hlavičce Velčického. Hosté mohli dokonce jít do vedení, ale Mara vyrazil přímák mimo 3 tyče. V poslední minutě nastavení jsme se mohli dočkat branky my, když míč po vráceném centru do vápna vypadl brankáři z rukou, ale Obrc při přehazování brankáře netrefil opuštěnou branku. Vzápětí přišel zavěrečný hvizd výborného sudího z Třebíčska, velmi slušná divácká kulisa cca 300 lidí měla u pivka nebo po cestě domů co rozebírat. Dělba bodů je asi vzhledem k úplně rozdílným poločasům zasloužená, ale je pro nás velkým zklamáním a zároveň i ztrátou. Nejspíš jsme se z nadějné půle malinko připos.... Podzim jsme tak zakončili na 2. místě tabulky přeboru, což je na nováčka slušné, ale pro takto zkušený kádr se silnými osobnostmi a velkými ambicemi malinko zároveň zklamáním. Děkujeme fanouškům za podporu v průběhu celého podzimu a zvláště našim malým fans patří naše poklona.