Sestava:                                                          Janderka Marek (46´Havlíček Jan)

Kočí Albín (C; ŽK 75´)   Horák Bohuslav    Rumian David    Lang Petr

Martínek Jan     Hašek Luboš    Štolpa Jakub    Šalplachta Dalibor

Sviták Jan                   Halva Tomáš (ŽK 72´)

Střídající hokejově: Hrubý František, Súkeník Jan, Adamík Lukáš, Krotký Petr

Branky: 10. min Dalibor Šalplachta 1-0, 28. min Luboš Hašek 2-0, 35. min Jan Sviták 3-0,

41. min Jan Sviták 4-0, 44. min Jan Súkeník 5-0, 61. min Jakub Štolpa 6-0,

69. min Luboš Hašek 7-0, 82. min Tomáš Halva (PK) 8-0.

Erkyho komentář: Po vydařeném hodovém zápase Áčka jsme chtěli potěšit fanoušky i my. Jelikož Áčku skončil zápas o 15 minut později, začalo o tuto prodlevu později než bylo plánováno. Ani toto drobné zpoždění nedonutilo přimět dalšího Hrkala, aby jich bylo alespoň 11. Hosté přijeli pouze v 10ti hráčích, což bylo od úvodních minut znát a i přes naši nervozitu a spoustu nepřesností jsme se v 10. minutě po pěkné akci, kdy si míč vyměnil Dalin s Halvikem a první jmenovaný rozvlnil síť poprvé. Po tomto gólu jsme se uklidnili a začali pálit šance. Druhého gólu jsme se dočkali po individuální akci Hašana, který s trochou štěstí prostřelil hostujícího sítkaře. O pár minut později jsme se mohli radovat po třetí, když se po šťastném odrazu dostal míč k Hojičovi, který tak vstřelil premiérovou branku za Béčko a spadl z něj obrovský kámen, což jsme poznali o pár minut později, kdy se prosmýkl do vápna a tvrdou střelou prostřelil sítkaře podruhé. Těsně před poločasem si naběhl do vápna Suky a na přední tyči poslal míč do branky 5:0. Do druhé půle jsme vstoupili trochu nekoncentrovaně, což hostující družstvo chtěli potrestat a provětrat tak Havrdy, který vystřídal Maru, ale ten dvěma skvělými zákroky tým podržel. V 61. Minutě jsme přidali 6. branku. Po narážečce se dostává v tváři v tvář do šance Štolpik a přesně zasouvá k tyči. Sedmou branku přidává Hašan po tvrdé střele z boku a gólové hody uzavírá 10 minut před koncem z pokutového kopu Halvik, jež stvrdil, že na hody se prostě neprohrává. Soupeř nás příliš neprověřil, ale na druhou stranu jsme takový zápas potřebovali, aby z některých spadla nervozita a dodala patřičné sebevědomí, jež se bude hodit hned příští týden, kdy zajíždíme na horkou půdu do Petrovic v tradičním čase neděle 10:15.