Sestava:                                                                    Janderka Marek

Chvátal David               Matějka Jakub (C)           Jursa Jan

Janda Martin     Štolpa Martin (A)    Kocanda Jan    Chalaň Kamil    Obrlík Michal

Sobotka Jakub                 Sobotka Michal (ŽK 60´)

Střídání: 37. min Adamík Lukáš za Jandy, 64. min Lang Petr za Obrlíka,

76. min Štolpa Jakub za Kocandy, 84. min Fojtík Michal za Matějky

Branky: 17. min Jan Jursa (PK) 0-1, 30. min Rygr 1-1, 38. min Kamil Chalaň 1-2,

45. min Jan Jursa (PK) 1-3, 52. min Michal Sobotka 1-4, 76. min Michal Sobotka 1-5

Střely na branku: 6 - 12  (4-7). Střely vedle: 9 - 7  (5-6),  Rohy: 7 - 1  (3-1)

Komentář: Po sérii domácích zápasů jsme opět jednou vyjeli na venkovní zápas do Hrádku, na něhož jsme měli ve vzácně vyrovnané tabulce OP náskok pouhých 3 bodů. S notnou dávkou sebezapření nakonec do zápasu zasáhli 4 z 5 načnutých hráčů. Hned ve 2. minutě po našem nedůrazu měli domácí šanci, ale obrana na poslední chvíli zasáhla. Pak jsme převzali otěže zápasu my. Do 10. minuty jsme mohli vést 4-0, ale šance jsme opět trestuhodně zahodili. Nejblíže brance byl Křov, ale jeho střela orazítkovala břevno domácí branky. Domácí v podstatě jen nakopávali míče, ale ty jsme dobře uskákali. Vedení jsme se ujali z pentle nařízené za faul na Kamču, Kohút nebyl, kdo tedy bude kopat? Nakonec se jí ujal Jersy a bezpečně proměnil. Jenže další šance zůstaly opět neproměněny a tak domácí vyrovnali, když se nadvakrát se štěstím prosadil Rygr. Pak si obnovil zranění Píďa a šel dolů. Ještě pořádně nedosedl na lavičku a úžasle sledoval spolu s námi neskutečnou pumelici Sobiče, tak pomalu se plížila k brankáři, ten se k ní nechtěl ani ohýbat a tak nohou nachystal míč přesně k noze dobíhajícího Kamila a ten se nemýlil 1-2. V poslední minutě půle sudí Kolesa píská 2. penaltu pro nás, tentokrát po faulu brankáře na Obrce. Jersy se nemýlil ani tentokrát. Ve druhé půlce domácí s podporou větru vzádech převzali iniciativu, ale jejich střely většinou míjely branku. Nejvíce hrozili ze standardek. My spoléhali na rychlé brejky. Už v 52. minutě běží od půle sám na brankáře Sobič, míč se mu však na hrbolatém terénu u vápna rozhopsal ke kolenům, chvíli se s ním motá a pak vykouzlil pěknou přihrávku na Křova, který uklidil za háčky levé tyče. Za pár minut přichází za zraněného Obrce brousit lajnu a soupeře Langoš. Skoro vzápětí taky málem běží sám na brankáře, ale zamotal se mu míč mezi forhendem a beckendem. Pak další brejky zahazují Spejs a Křov, domácí naštěstí taky neobuli na zápas právě střelky. V 76. minutě jsme se dočkali 5. branky. Křov dostává míč do levého křídla, trochu se sice vyžene z úhlu, ale nakonec obejde obránce, dlouhou kličkou na střed obejde i brankáře a uklízí do prázdné branky. Po brance střídá pajdajícího Kociho Kuba. Při jedné ze šancí hostů odvrací na roh kapitán Mates, ale špatně došlápne a kotník už natéká. Následuje rychlé převlečení do dresu trenéra Fojťase a už putuje na hrot za Křovem. Do konce už se nic zvláštního nestalo a my si zaslouženě, k velké radosti neustále povzbuzujících ďáblů z kotle, odvážíme domů 3 body. Na hody přivítáme v sobotu v 10:15 rezervu Tasovic, doufejme, že se dá do kupy alespoň někdo ze zraněných v dnešním zápase, protože ani tentokrát nebudeme moct počítat s hráči béčka, kteří hrají hned po nás.