Sestava:                                                                   Martínek Tomáš

Horák Bohuslav (ŽK 62´)     Sukeník Jan      Janšta Tomáš      Šalplachta Dalibor (ŽK 87´)

Halva Tomáš                Hašek Luboš (C)

Střídající hokejově: Havlíček Jan, Novotný Jan

Branky: 8. min Antoš 1-0, 35. min Vejvalka D. 2-0, 39. min Drápal J. 3-0,

41. min Vejvalka D. 4-0, 55. min Tomáš Halva 4-1, 64. min Tomáš Halva 4-2

Erkyho komentář: V nedělním odpoledni při vzájemně hraném zápase s Áčkem jsme bez několika opor zajížděli k mini derby do Polanky. Sešlo se nás pouhých 13, ale domácí na tom nebyli lépe. Od úvodních minut hrajeme proti větru a síla domácích s pomocí větru je znát. Hrajeme dosti úsporně až skromně. Na soupeřově polovině nedokážeme podržet míč a povětšinu první půle se pouze bráníme. V 8. minutě ztratíme na svoji půlce míč a domácí hráč s podporou větru pošle nechytatelnou střelu za Buchťáka. Zkoušíme něco vymyslet, ale naše ojedinělé šance domácího síťkaře neohrozí. Po autu na půlce hřiště domácí Vejvalka pošle na párek všechny obránce a nekompromisním sólíčkem zvyšuje vedení. Ještě do půle z naši laxnosti a neochoty si vzájemně pomoci inkasujeme ještě dvakrát a domácí tak zaslouženě po poločase vedou 4:0!!! Do druhé půle již nemáme co ztratit a podpora větru je znát. Druhá půle je pouze v naší režii. Z přímého kopu Halvika, kdy střela letěla do rukavic domácího síťkaře se míč ocitá za brankovou čarou a snižujeme. O pár minut později jdeme do brejku. Hašan vyšle Halvika, který peláší směrem na branku a když už po 15 metrech mu dochází rychlost i nápady, co vymyslet, nekompromisní bombou z 25 metrů nedává gološovi šanci a dává nám jakousi naději. Nápor jde cítit, míče létají do vápna ze všech stran, ale jediný úkol, což bylo trefit branku jsme nezvládli a hlavičky Hanze a Dalina těsně míjí branku. Hašanův projektil ze záklonu míří nad a skóre se již nemění, což způsobí obrovskou radost domácích hráčů i fans, kteří tak po několika letech poprvé vítězí.

V dalším týdnu nás čekají hody, kde si nesmíme zkazit hodovou chuť a porazit tak nejednoho Hrkala.