Sestavy:                                                               Janderka Marek

Janda Martin    Machotka Petr    Štolpa Martin    Sobotka Jakub    Obrlík Michal

Štolpa Jakub                  Chalaň Kamil

Střídání: 46. min Lang Petr za Štolpy J., 81. min Halva Tomáš za Štolpy M.

Lavička: Rumian David, Horák Bohuslav

Střely na branku: 6 - 3  (3-3)   Střely vedle: 9 - 3  (3-2)  Rohy: 4 - 2  (1-2)

Komentář: V posledním ze série 3 domácích zápasů jsme přivítali v derby béčko MK. Oba týmy měly problémy s poskládaním optimálních sestav. Nám se alespoň částečně uzdravili Kohút a Kamča. Hosté dojeli se směsicí starších zkušených kluků a talentovaných mladíčků. Od začátku bylo znát, že oba týmy by rády kontrolovaly hru a držely se na míči. Přeci jsme byli malinko nebezpečnější, většina našich akcí byla podobná, míč do pravého křídla, Píďa ve sprintu za obranou tentokrát i docela přesné prudké centry, jen nám vždy chyběl krůček nebo malinko štěstí, jako třeba u Kuby, jenž nedokázal z metru dopravit do sítě míč poskakující před prázdnou brankou. Trest mohl přijít vzápětí po 1. rohu hostů, ale hlavičku ze 7 metrů reflexivně vytáhl nohou a dorážky zablokovala obětavá obrana. Za pár minut další tutovka tentokrát Píďa na dlouhou nohu lobuje vytečného Mihu, ale míč těsně přeletěl i břevno. Většinu akcí kontrolovaly obě defenzivy, které zasáhly občas až na poslední chvíli obětavostí. Ještě jedna tutovka na naší straně, po stejném vzorci Píďa z křídla prudký centr po zemi do malého vápna, který na poslední chvíli poskočil a Kubovi prochází mezi nohama. Skóre se do půle nikam neposunulo i přes vcelku dobré výkony obou týmů. Druhá půle byla ve znamení naší mírné převahy, do vápna jsme se dostávali také centry, ale v koncovce nám chyběl opět kousek štěstí a více umu a hodně míčů také posbíral Miha. V závěru si míč ve vápně dal na prsa střídající Halvik, míč mu však rukou odplácl jeden z obránců, ale penalta se k naší nespokojenosti nepískala. Minutu před koncem pak píšťalka sudího zůstala němá i v našem vápně, kdy Mara pravděpodobně trefil rukama ve skluzu nohy útočníka, nespokojenost hostů vyústila jen v jejich žlutou kartu a pentle se nekopala ani na druhé straně. Zápas tak skončil bezbrankovou remízou, jak bylo slyšet po zápase z obou táborů, pro hosty zisk bodu, pro nás ztráta dvou. Zápas měl také výtečnou atmosféru, které vevodila děcka z našeho fanklubu, které celý zápas neúnavně povzbuzovala. Díky děcka, v neděli jste byly vítězi vy! Ostatní příznivci obou táborů odměňovali každou povedenou akci svých týmů potleskem a bohužel i povzdechem neboť góly bylo to jediné, co zápasu chybělo. Příští neděli v 16:00 zajíždíme do Hrádku, kde změříme síly s místními borci, snad se nám do sestavy vrátí alespoň část marodů a absentérů.