Sestava:                                                                  Martínek Tomáš

Hašek Luboš (A)             Štolpa Jakub

Střídající hokejově: Šalplachta Dalibor, Halva Tomáš, Havlíček Jan,

Novotný Jan, Janda Martin

Branky: 34. min Jakub Štolpa 1-0, 72. min Fiala 1-1

Erkyho komentář: Netradičně v sobotu jsme hostili vedoucí celek z nedalekých Lesonic. V týdnu přišlo pár omluvenek, což naštěstí vyřešilo duo Piďa, Obrc. Zápas začal mírnou převahou hostů, ale šancí bylo jako šafránu. Když už hosté zahrozili, míč letěl tak daleko od brány, že místní hledači balonů v nedalekém pralese málem zabloudili. Naše hra byla založená především na pevné defenzivě, což se značně podepsalo na naší hře a s odstupem času se čím dál jasněji ukazovalo, že tu moc branek neuvidíme. Okolo 30. minuty jsme už začali vystrkovat růžky, ale naše střely byly totožné s těmi lesonickými. Z ničehož nic dostal na půlce míč Hašan, do uličky poslal rozběhnutého Štolpika, který naštěstí opustil od svých vysokonosných střel a umístil podél síťkaře k levé tyči 0:1. Do kabin jsme šli štastnější my, ale věděli jsme, že zápas se bude lámat až ve druhé půli. Hostující celek se o poločase musel vypořádat se 2 důležitými absencemi, což se podepsalo na jejich hře a rázem druhá půle patřila nám. Hned v úvodu se do šance dostal opět Kuba, ale svou slabší levičkou poslal míč nad. I nadále jsme si drželi převahu a soupeře jsme do žádných extra šancí nepouštěli. Po jednom z faulu nefaulu u rohového praporku jsme čelili standartní situaci, kterou Buchťák vyrazil... bohužel nešťastně trefil na autobus běžícího Zdendy od Fialů, od kterého se míč smolně odrazil do branky 1:1. Nesložili jsme zbraně a opět jsme převzali iniciativu na svoji stranu. Z pravého křídla se do samostatného úniku řítí Hojič, obejde brankáře a posílá míč... kousek vedle levé tyče. Ohromná škoda, že míč neskončil v brance, poněvadž by si to Hoja za svou pracovitost v dnešním zápase zasloužil. Bohužel se nestalo a na svou premiérovou branku si bude muset ještě počkat. S úderem 90. minuty v celku přesný rozhodčí Peňás píská do píšťalky a dva spřátelené kluby se tak spravedlivě rozdělí. Hosté musí být s dnešním bodem spokojenější než my, ale v takovém místním derbíčku musíme být spokojení všichni.

V dalším kole zajíždíme v neděli od 16:00 do nedaleké Polánky, vyzvat místní Celtic.