Sestava:                                                Janderka Marek

Chvátal David            Matějka Jakub (C)           Jursa Jan

Janda Martin   Machotka Petr    Kocanda Jan   Štolpa Martin    Adamík Lukáš

Sobotka Michal                      Sobotka Jakub

Střídání: 46. min Hrubý František za Machotky, 72. min Štolpa Jakub za Sobotky J.,

82. min Rumian David za Jandy.

Branky: 12. min Kuřitka 0-1, 22. min Michal Sobotka 1-1, 25. min Petr Machotka 2-1,

37. min Jan Jursa 3-1, 57. min Martin Štolpa 4-1, 65. min Lukáš Adamík 5-1.

Střely na branku: 17 - 1  (9-1)  Střely vedle: 12 - 6  (4-2)   Rohy: 3 - 2  ( 1-1)

Komentář: Po sérii venkovních zápasů jsme se v neděli předvedli poprvé na domácím po nočním dešti mírně podmáčeném pažitu. Po pátečním nepovedeném poháru jsme měli co napravovat. Začali jsme slušně, ale mírná převaha nám kýžené ovoce nepřinášela. Pak přišel šok, propadlý balon za obranu, Mara na velkém vápně odkopává míč, ale trefuje Dejva a míč se kutálí do volného prostoru před branku, kde doklepává pohodlně Kuřitka do prázdné. Naštěstí jsme tentokrát vyrovnali celkem rychle. Ve 22. minutě dostává míč za obranu Křov a podél brankáře uklízí míč do sítě. Pak přichází rozhodující a zároveň krásný moment zápasu. Golman hostů vykopává, nachází na půlce u střídaček pouze Kohúta, ten si míč sklepne a halfvolejem mu ho posílá zpátky, míč plachtí, golman se vrací zpět do branky, ale na míč nedosáhne, ten končí v levé šibenici. Jenže po chvilce mohlo být vyrovnáno, když Píďa posílá hosty do tutovky, ale balon končí naštěstí o centimetry vedle levé tyče. Do půle jsme se dočkali ještě pojistky. Odvrácený míč po standardce, vrací z půlky před pokutové území Mates, Martin posouvá hlavou na na hrotu zapomenutého Jersyho, ten uklízí míč na bližší tyč. Další šance jsme nevyužili. Do 2. půle už nenastoupil zraněný Kohút. Přesto jsme si vytvořili převahu. Šance jsme ale zahazovali. Uklidnění nám přinesla 57. minuta. Křovák obral o míč váhajícího stopera, posunul na Sobiče, ten poslal Martinovi, který křížnou střelou rozvlnil síť hostující branky počtvrté. Hosté v podstatě rezignovali a výsledek mohl být pro ně hodně krutý, jenže co my dokážeme neproměnit, to hlava nebere. Jedinou branku tak nakonec přidal už jen Spejs, který přeloboval brankáře a míč se sotva dokutálel za brankovou čáru. Premiérová branka v našem dresu ho jistě bude něco stát. Utkání se dohrávalo za neustálého zahazování našich šancí. Doufejme, že jsme si vítězstvím udobřili fanoušky zklamané po páteční prohře a hlavně výkonu v poháru. Díky za podporu v zápase opět patří našemu fanclubu, který po celé utkání neúnavně povzbuzoval, ale tentokrát nás přišla podpořit také opravdu slušná návštěva (cca 200). Zápas slušně odřídil sudí Pelikán, ukázal, že i bez karet si dokáže udržet respekt na hřišti. V příštím kole přivítáme na svém hřišti netradičně v sobotu dopoledne v 10:15 tým Božic, ještě loni účastníka krajské I.B třídy. Přijďte nám zafandit.