Sestava:                                                                           Janderka Marek

Štolpa Martin         Matějka Jakub       Jursa Jan

Chvátal David   Machotka Petr   Kocanda Jan (ŽK 37´)   Sobotka Jakub    Adamík Lukáš

Sobotka Michal (ŽK 45+4´)                Chalaň Kamil (ŽK 22´)

Střídání: 46. min Janda Martin za Kocandy, 72. min Hrubý František za Adamíka,

86. min Štolpa Jakub za Chalaně.

Lavička: Rumian David, Obrlík Michal

Branky: 7. min Tejkal 1-0, 18. min Juračka 2-0, 27. min Michal Sobotka 2-1,

90.+3. Petr Machotka 2-2

Červená karta: Beno M. (Vrb.) zmaření vyložené brankové příležitosti

Střely na branku: 2-12 ( 2-3), Střely vedle: 3-11 (2-4)Rohy: 3-6 (2-3)

Komentář: K 3. venkovnímu zápasu v řadě jsme zajížděli do Vrbovce. Do zápasu jsme vstupovali poprvé kompletní, jen pro mírné zdravotní potíže zůstal pouze na lavičce Píďa. Možná i proto jsme vstoupili do zápasu podvědomně vlažně. Domácí na nás vlítli hned od začátku, důrazným napadáním nás nutili k chybám v rozehrávce a po jedné z nich Sobiče šli do rychlého přečíslení, které zakončili vedoucí brankou Tejkala. Postupně jsme se dostávali do zápasu a ve 14. minutě šel do brejku Křovák, jenže stoper ho faulem zastavil a obdržel za něj redu. Domácí přeskupili řady, ale v nátlaku pokračovali i v oslabení. V 18. minutě po další lehké ztrátě tentokrát Kociho udeřili podruhé, zakončoval nekompromisně Juračka. Po chvilce jsme dosáhli Křovákem snížení, ale proti byl poprvé a ne naposledy starší pán na lajně. Michal se nakonec dočkal své premiérové branky v 27. minutě, když zužitkoval přihrávku za obranu od Sobiče. Obraz hry se začal měnit jednoznačně v náš prospěch, v nastavení mohl jít Křov opět sám na brankáře, ale praporek opět letěl nesmyslně vzhůru, to už se divili i domácí diváci, a tak přišla pro Michala jen žlutá odměna za protesty. Čekala nás druhá půle proti urputně bránícím domácím, kteří úplně rezignovali na útočení. My jsme provedli posuny v sestavě, Píďa na plac v pravo, Dejv za něj na beka, Martin na střed. Místy až drtivá převaha vedla k řadě šancí, ale branka byla zakletá, buď jsme trestuhodně zahazovali šance nebo zasáhl výborný golman domácích. V závěrečných 5 minutách se posunul na hrot i Mates, doplnil tak již dávno vysunutého kolegu z obrany Jersyho. Za mohutného skandování našich věrných malých ultras „ Tak už se trefte“ jsme nakonec dosáhli alespoň na vyrovnání v 93. minutě, když se ranou ve vápně prosadil Kohút. Vzápětí sudí ukončil zápas, kdy byly nejspíš zklamanými oba celky. My pro špatný úvod a bídnou koncovku, domácí za naše vyrovnání v úplném závěru. Skončila tak naše 3 zápasová šňůra venkovních zápasů a nyní nás čeká pro změnu 3 zápasová šňůra domácích zápasů, s pohárem v pátek 1. září v 17:30 vlastně 4 domácí zápasy v řadě. Po pátečním poháru v neděli přivítáme v přeboru Prosiměřice ve 14:00.