Sestava:                                                         Martínek Tomáš

Martínek Jan (C)   Štolpa Jakub    Machotka Pavel    Horák Bohuslav (87´ŽK)

Hašek Luboš              Halva Tomáš

Střídající hokejově: Krotký Petr, Súkeník Jan, Juránek Martin

Branky: 6. min Horák L. 0-1, 13. min Šabata V. 0-2, 28. min Bohuslav Horák 1-2,

52. min Tomáš Halva (PK) 2-2, 74. min Luboš Hašek 3-2, 82. min Horák L. 3-3,

89. min Fiala J. 3-4.

49. min neproměnil Luboš Hašek penaltu

Komentář Erkyho: V dalším kole jsme hráli podruhé doma netradičně v sobotním dopoledni. V týdnu přišla řada omluvenek a týmu tak chybělo hned 7 hráčů. I přesto jsme dokázali poskládat velmi kvalitní sestavu. I soupeř přijel znatelně oslaben, což hrálo v náš prospěch. Hned od úvodu byla naše hra mdlá a chaotická. Střed hřiště nám od úvodu nefungoval, kde pramenily ztráty a soupeř se tak dostával do brejků z kterých hrozil. Hned první ztráta míče a špatné postavení hráčů a soupeř se řítí do rozhozené obrany a ujímá se tak vedení 0:1. Tento gól nás měl poučit a především probudit k lepšímu výkonu, ale nestalo se tak. Po našem rohu, kde jsme to celé měli špatně rozestavěné soupeř vykopl jednoduchý míč z vápna, Bobin promáchl a hostující Šabata od půlky hřiště pelášil sám na Buchťáka, kterému nedal sebemenší šanci a nám dal dělo a studenou sprchu 0:2. Po tomto gólu jsme poslali do hry opozdilce Sukyho, který svými zkušenostmi dal zadním řadám klid a ihned se to začalo projevovat ve hře. Po pár zbytečných nákopech jsme dali míč na zem a hned jsme si začali vytvářet šance, ale ne a ne trefit branku. Pár minut před koncem prvního poločasu se odrazil ve vápně míč k Bobinovi, který rychle uklidil míč do sítě a dal nám naději, že to půjde. Ještě do konce poločasu jsme měli několik šancí, ale skóre se již nezměnilo. O poločase jsem hráče nabádal, že druhá půle bude jen o nás a je potřeba pokrýt pouze 2 hráče soupeře, kteří nás mohou z ojedinělých brejků ohrozit. Druhá půle byla jasně v naší režii a soupeř se dostával na naší polovinu pouze sporadicky. Ihned v úvodu se prosmýkl vápnem Hašan, kterého nedovoleně zastavil až jeden z obránců. Hašan si penaltu vzal a bohužel tak jak si na ni nevěřil, tak úplně stejně ji hodil gološovi do teplých. Na našem stylu a vůli zápas zlomit to nic neměnilo. O pár minut se situace opakovala jako přes kopírák a druhá penalta. Tu vběhl kopnout Halvik a přesně za háčky srovnal na 2:2 a zase mohl jít zpátky na lavičku. Obrat utkání byl dokonán čtvrthodinky před koncem, kdy ve vápně prohodil míč do sítě Hašan 3:2. To už se zdálo, že se nemůže nic stát, jelikož soupeř byl naprosto bezradný. Přesto se během několika minut stalo, co snad nikdo nečekal. Po faulu před naší střídačkou přišel nákop do vápna, Buchták chtěl míč chytit, ale z vyplašených rukou mu míč vypadnul a pro kolem běžícího soupeře stačilo nastavit hlavu a rázem přišla studená sprcha na 3:3. To ale nebylo všechno. Po zbytečné ztrátě Krocana na půli hřiště a namazání soupeřovi na nohu jsme dostali tvrdý direkt od Fialy, který dělovkou z 25ti metrů propálil Buchtáka 3:4. Zbývalo pár minut a už nebylo, co ztratit. Vysunuli jsme tak Michala na hrot, který ihned po pokynu mazal na hrot a po 60ti metrovém sprintu mu míč padá na nohu, projde za vysokým brankářem a míč končí... Na břevně. Obrovská smůla a zápas tak končí 3:4.

Panuje obrovské zklamání, které jsme si od 25. do 80. minuty nezasloužili, ale takový je fotbal a pro nás možná dobře, že jsme dostali takovou facku, protože se takhle začínat a dohrávat zápas nedá. Je potřeba se poučit z chyb a možná je potřeba k tomu zápasu od začátku přistupovat svědomitěji. Kvalitu na to rozhodně máme.