Sestava:                                                        Martínek Tomáš

Martínek Jan (C)   Machotka Pavel    Janšta Tomáš    Adamík Lukáš

Hašek Luboš                   Štolpa Jakub

Střídající hokejově: Obrlík Michal, Halva Tomáš, Juránek Martin, Erkol David

Branky: 7. min Jan Martínek 1-0, 22. min Luboš Hašek 2-0, 32. min Peterka 2-1,

48. min Jakub Štolpa 3-1, 58. min Lukáš Adamík 4-1, 60. min Tomáš Halva 5-1,

66. min Luboš Hašek 6-1, 71. min Peterka 6-2, 81. min Jan Martínek 7-2.

Komentář Erkyho: V úvodním kole nové sezony jsme hostili na zregenerovaném trávníku rezervu Kounic. Hned od úvodu jsme si vytvořili mírnou převahu. Snažili jsme se kombinovat a vytvářet si šance. Hned v úvodu loženkou tváří v tvář gološovi pohrdl Machec. O 2 minuty později pálil za vápnem Hašan, ale jeho střela mířila o kousek nad. Před zápasem se náš nový spoluhráč, Vítej Spejsi mezi Rakšouny, ptal, kdo kope standardky. To mu v 7. minutě ukázal Mistr od kotlíku, udírny, grilu a plotny kápitán a lodivod Jekota. Propálil vše, co mu stálo v cestě a mohli jsme se radovat poprvé 1:0. Hosté následně hrozili z brejků po chybách v naší obraně, ale jejich nepřesnost nás nepotrestala. V polovině prvního poločasu se prosmýkl kolem obránců stokilový štírek Hašan a křižnou střelou v pádu pojistil naše vedení na 2:0. To nás natolik uspokojilo, že jsme začali být laxní a nepřesní, čehož využívali hosté k rychlým brejkům, které se velmi těžce zachytávali. Po jednom z takových brejků se dostal do osy hřiště hostující Peterka, který krásnou střelou snížil na 2:1. Tento gól přidal nervozitu na naše kopačky a naopak hostující to nakoplo, ale do poločasové pauzy se již výsledek nezměnil. Do druhé půle jsme si řekli, že musíme naše akce zpřesnit a pokud budeme hrát jak v úvodu první půle, tak se o výsledek bát nemusíme. To jsme plnili hned od začátku druhé půle. Po rozehrávce od branky se dostal míč od Albi, který krásným pasem na 40 metrů našel mezi stopery volného Štolpika, který si přesně zpracoval míč a jednoduše ho poslal za bezmocného brankaře 3:1. Tento gól hosty zlomil a v tuto chvíli bylo na hřišti pouze jedno družstvo, které si se soupeřem hrálo dle svých not. Na soupeře se valil jeden útok za druhým. Po jedné akci z pravé strany přiletěl míč do vápna a ve skrumáži se nejlépe zorientoval novic týmu Spejs a prostřelil síťkaře, čímž se hned uvedl premiérově doma 4:1. O další 2 minuty jsme se mohli radovat po 5., když po pěkné akci dostal do vápna míč Halvik a definitivně pohřbil hostující naděje 5:1. Po tomto gólu jsme poslali do hry čersrtvé síly. Mladičký, hladový Hašan na páse značky Insport-line se prosmýkl kolem stopera a na přední tyč nekompromisně zavěsil 6:1. O pár minut později se ojediněle dostal před naše vápno znovu Peterka, kterému naši hráči dopřáli komfortní prostor, čehož neomylně obstřelem kolem hráčů prostřelil přesně k tyči za bezmocného Buchťáka, který těsně před tím stihl pouze říct, NEVIDÍM! (To my víme) 6:2. V 81. minutě vyvezl míč Franta, křižným centrem našel specialisty na zdravou stravu Jekoty, ten dělovkou z 10 metrů málem protrhl síť 7:2. Jelikož totožnou situaci o pár minut později neproměnil a 100% šancí v tváří v tvář pohrdl Halvik, skóre se již do konce nezměnilo a my jsme po konečném hvizdu mohli jít slavit pod kotel za našimi věrnými fanoušky, kteří nás celý zápas skvěle podporovali.

Všem fanouškům děkujeme za podporu a tímto bychom Vás chtěli pozvat na netradiční čas příští sobotu v 10:15, kdy změříme síly s nepříjemnou Skalicí. Po zápase na našem hřišti proběhne KOTLIKYJÁDA, na kterou bychom rádi pozvali všechny dospělé a děti, pro které máme připravený zábavný program.