Sestava:                                                       Hašek Luboš

Sobotka Michal                     Chalaň Kamil

Střídání: 70. min Obrlík Michal za Jandy, 79. min Adamík Lukáš za Chvátala

Lavička: Hrubý František, Štolpa Jakub

Branky: 1. min Kamil Chalaň 0-1, 12. min David Chvátal 0-2,

35. min Pejchal (PK) 1-2, 90. min Pejchal 2-2,

Střely na branku: 3 - 10  (2-4)

Střely vedle: 5 - 10  (4-6)

Rohy: 5 - 3  (1-2)

Komentář: K dalšímu zápasu jsme zajížděli v sobotu dopoledne do Suchohrdel, sestavu jsme tentokrát skládali s dalšími změnami. Chyběl zraněný góloš Mara a hlavně ústřední postava 1. zápasu Kohút, který se odjel slunit k móřu. Naopak již byli k dispozici Jersy, Sobič, Koci a Rumec. V týdnu jsme dotáhli ještě přestup Spejse z MK. Do branky zaskočil Hašan. Úvod zápasu – rozehrávka domácích, jejich kombinace mezi obránci málem skončila vlastňákem, ale brankář ještě stihl z brankové čáry odkopnout na pravého beka, ten posílá na střed, kde vypíchává míč Martin, ideálně posouvá na Křova, který posouvá na penaltu odkud Kamil trefuje poloodkrytou branku. 3 deteky s míčem a vedem, to domácí docela zaskočilo. Nás nakoplo a začali je tlačit. Ve 12 minutě jsme se dočkali 2. branky, když Křov poslal Martina po pravém křídle, ten ustál souboj s bekem, poslal míč křížem do vápna na nabíhajícího Dejva, který opět trefuje poloodkrytou branku. 0-2. Ještě asi 10 minut je obraz hry jasně v náš prospěch, ale 3. branku nepřidáváme, což se ukáže jako klíčové v zápase. Domácí se postupně oklepali z úvodu a také oni začali hrozit, v tutovce překopává branku Rolník, začínáme chybovat v obraně, ale domácí 2x v dobré pozici nepochopitelně míjejí prázdnou branku. Dočkali se ve 35. minutě, když po faulu Matesa proměnil penaltu Pejchal. Do půle pak ještě 2x zazvonila branková konstrukce, po jedné střele na každé straně. Úvod 2. půle opět patří nám, ale ani další tutovky Křováka, Kamila a střídajícího Obrce k uklidňující 3. brance nevedou. Proto přichází v posledních 10 minutách domácí nápor, který však k šancím nevede. Až se dočkají v poslední minutě, po naší chybě přichází faul kousek od vápna. Míč si postavil Pejchal a trefuje přes zeď přesně k pravé tyči. V nastavení nervy pracují, trošku se přiostřuje, ale na výsledku se již nic nemění. Před zápasem bychom možná remízu brali, ale vzhledem k průběhu zápasu jsme spíše 2 body ztratili a ne bod získali. Děkujeme malým fanouškům za podporu i v tomto úmorném vedru a mrzí nás, že jsme jim neudělali radost 3 bodovým ziskem. Také ve 3. zápase zajíždíme na venkovní hřiště tentokrát v neděli 27.8. ve 14:00 do Vrbovce, týmu kterému úvod soutěže vyšel skvěle a po 2 zápasech mají 6 bodů a skóre 10:5