Sestava:                                                  Janderka Marek

Hrubý František          Matějka Jakub (C)       Obrlík Michal

Horák Bohuslav    Machotka Petr    Štolpa Martin    Janda Martin    Chvátal David

Sobotka Michal                        Chalaň Kamil

Střídání: 75. min Štolpa Jakub za Horáka, 84. min Machotka Pavel za Obrlíka.

Branky: 17. min Peřinka 1-0, 43. min Petr Machotka 1-1, 64. min Petr Machotka 1-2,

69. min Petr Machotka 1-3, 85. min vlastní Petr Machotka 2-3,

88. min Jakub Štolpa 2-4

Střely na branku: 3 - 10  (2-3)

Střely vedle: 5 - 5  (3-2)

Rohy: 1 - 4  (0-2)

Komentář: K obnovené premiéře v OP jsme zajížděli do Dobšic k zápasu s místním béčkem, bohužel jsme nemohli využít nejsilnější sestavu neboť jsme opět počítali ztráty. Koci dovolenkoval, Jersy si jel do porodnice pro svá zlatíčka (gratulujeme a věříme, že malý JJ bude rakšoun), Soboťák nedoléčil zraněné lýtko, Rum si řešil své problémy, Vojta ještě nenatrénoval. Příležitost tak dostali mladí kluci a veterán Bob. V úvodu byli domácí aktivnější, my jsme příliš chybovali a tím je dostávali více do hry. Paradoxně jsme 1. tutovku měli my, ale Křovák sice ladně zamotal obránce, tak jak se motal celý víkend za barem své hospůdky, ale šajtlí o centimetry minul pravou tyč. Hned z protiútoku zafungovalo staré známé nedáš, dostaneš, když domácí Peřinka trefil přesně na zadní tyč. Dříve by nás branka zřejmě zlomila, ale od této chvíle jsme převzali otěže zápasu, ale vždy nám kousek v koncovce nebo finálce chyběl. Dočkali jsme se před koncem půle. Píďa poslal po levém křídle Obrce, ten zatáhl k vápnu, pak zasekl a poslal prudký centr za velké vápno, odkud neskutečně trefil pumelici halfvolejem o pravou tyč Kohút (ať se nám kluci Machotkovi nepletou), začal tak svou neskutečnou gólovou přehlídku, jedna branka hezčí než druhá. Půle 1-1, ale s výkonem jsme nemohli být příliš spokojeni. Druhá půle byla z naší strany už lepší. Vypíchnu z ní převážně gólové momenty. 64. minuta po pěkné rychlé kombinaci převzal na středu velkého vápna míč Kohút a s ledovým klidem placírkou poslal míč za háčky levé tyče, góloš se jen podíval. Z protiútoku mohlo být vyrovnáno, poté co jsme zaspali na levé straně, přišel centr na malé vápno, ale domácího hráče zakončujícího hlavou, vychytal klíčovým zákrokem zápasu Mara. V 69. minutě se pro nás rýsoval po zisku míče na půlce rychlý výpad, kdy jsme mohli postupovat 4 na 2, ale celou situaci vyřešil nečekaně opět Kohút, snad jen on viděl v té chvíli domácího brankáře na penaltě a tak mu z hranice středového kruhu poslal pozdrav, který doplachtil až do sítě za golmanova záda. Krásný moment a neskutečný přehled. Už to vypadalo na klidnou koncovku zápasu, kdy jsme dobře pod taktovkou nového kapitána Matese bránili a připravovali si šance, které jsme neproměnili. Pak přišel v 85. min náš faul kousek od střídačky domácích, přímák domácích do vápna a Kohút neomylně hlavou křížem o tyč překonává bezmocného Mary, prostě střelecká fazóna, jedno do které branky. Klid nám do koncovky vrátila pěkná kombinace do otevřené obrany domácích, centr Pídi z pravé strany, sklepává pod sebe Křovák na Kuby a ten z 8 metrů rozvlnil síť domácího brankáře. Úplný závěr už jsme v klidu pohlídali a připsali si první 3 body do tabulky. Na zápas nás přijelo povzbudit docela dost našich fanoušků a opět nás celý zápas povzbuzovali naši malí ďáblové z fanklubu. Díky kluci a holky! Těžký úvod pokračuje dalším výjezdem ke Znojmu, tentokrát v sobotu 19.8. dopoledne v 10:15 do Suchohrdel.