Sestava:                                                         Janderka Marek (C)

Chvátal David               Matějka Jakub               Jursa Jan

Janda Martin   Machotka Petr   Kocanda Jan   Štolpa Martin    Horák Bohuslav (ŽK 23´)

Chalaň Kamil                   Sobotka Michal

Střídání: 46. min Hrubý František za Horáka, 68. min Štolpa Jakub za Chalaně,

68. min Šalplachta Dalibor za Jandy, 83. min Erkol David za Kocandy,

83. min Halva Tomáš za Sobotky.

Branky: 21. min Staněk 1-0, 27. min Petr Machotka 1-1, 43. min Petr Machotka 1-2,

47. min Kamil Chalaň 1-3, 49. min Jan Kocanda 1-4, 56. min František Hrubý 1-5,

66. min Petr Machotka (PK) 1-6, 78. min Jakub Štolpa 1-7,

Červená karta:14. min Haken (Ved.) zmaření zjevné brankové příležitosti

12. min neproměnil Petr Machotka PK

Střely na branku: 2-18, vedle: 2-7, rohy: 0-8

Komentář: K závěrečnému zápasu v III. třídě jsme zajížděli do Vedrovic krásným červeným busem spolu s několika příznivci a skoro kompletním kotlem našich malých fandů. Naštěstí jejich bubny zůstali v kufru, takže se jen skandovalo a zpívaly chorály. Oblečeni do vítězných triček jsme dlouho čekali, až domácí nachystají hřiště. Zápas jsme začali docela vlažně, přesto jsme mohli jít do vedení ve 12. minutě, ale faulovaný Machec penaltu poslal vedle levé tyče. Navíc ve 14. minutě šli domácí do 10, když Haken jako poslední sundal Křova. Domácí ale hráli dál stejně, po jedné z ojedinělých návštěv naší půle se dostali k přímáku, který trefil Staněk přesně do pravé šibenice. My své šance zahazovali nebo byli neustále v ofsajdu. Vyrovnání jsme se dočkali ve 27. minutě, když opět nakrátko zahraný signál z rohu Křov na Macheca, jenž posadil na zadek dva obránce a zavěsil na bližší tyč pod víko. Když už to vypadalo na poločasovou plichtu, vyjel z pravého beka Chvatik, vrátil od brankové čary pod seba a Machec s jemnou tečí obránce prostřelil brankáře. Nástup do druhé půle nám vyšel skvěle, když nejprve Kamil svou střelu po samostatné akci z velkého vápna uklidil za háčky levé tyče. Za 2 minuty už jsme vedli o 3 branky, když po rohu našel Křovák volného Kociho a ten levačkou s několika tečemi obránců uklidil míč na zadní tyč. Hráli jsme na stranu, kde fandil náš kotel a to nám šlo. Šance střídala šanci, další branku nachystal přihrávkou na malé vápno Křovák a Franta uklidil pohodlně do sítě. Za dalších 10 minut jsme přidali další branku z penalty, kterou tentokrát Machy proměnil. Poslední branku úspěšné postupové sezony dal Kuba, když byl na konci Křovákovy přihrávky na malém vápně. Před koncem ještě trefil břevno Halvik. Pak již zazněl hvizd sudího a poté následoval veselý a bujarý odjezd busem domů a okružní jízda Krumlovem. No a co se dělo potom na hřišti při ukončené je už jiná kapitola. Věřte, že oslavy nám jdou stejně dobře jako letošní výkony na hřišti. V srpnu se tak můžeme těšit na obnovenou premiéru v okresním přeboru.