Sestava:                                                                        Hašek Luboš

Krotký Petr    Súkeník Jan (ŽK 88´)   Novotný Jan    Lang Petr

Martínek Jan   Machotka Pavel   Janšta Tomáš   Chvátal David

Horák Bohuslav (ŽK 82´)         Erkol David

Střídající hokejově: Fiala Jan, Juránek Martin, Janda Martin, Hrubý František

Branky: 22. min David Erkol (PK) 1-0, 25. min Bohuslav Horák 2-0, 28. min David Erkol 3-0,

33. min Bis 3-1, 35. min Tomáš Janšta 4-1, 39. min David Erkol 5-1,

57. min Tomáš Janšta 6-1, 67. min David Erkol 7-1, 82. min Martin Janda 8-1,

88. min Novák M. 8-2

Komentář: V zápase jsme byli od úvodu aktivnější, ale akce nedokázali dlouho dotáhnout do gólového konce. Dočkali jsme se ve 22. minutě, když Erky proměnil penaltu po faulu na Chvatika. Za 3 minuty po dlouhém výkopu Hašana a chybě stopera přehodil Bobin vybíhajícího brankáře. Za další 3 minuty to bylo již o 3 branky, když na konci pěkné kombinace uklízel míč do sítě Erky. Naši euforii přibrzdil hostující Bis, který z malého vápna nekompromisně prostřelil Hašana. Rychlou odpověď si připravil za 2 minuty Janštík a pěkným obstřelem nám vrátil 3 gólový náskok. Na konečné skóre půle 5-1 upravil ve 39. minutě třetím gólem Erky. Druhá půle byla vyrovnanější, také díky hostujícímu praporčíkovi, který nás neúnavně svým praporkem zastavoval. Na Janštíkovu samostatnou akci a bombu z 20 metrů byl on i brankář krátký. Poté po akci Franty uklízel míč z malého vápna svým 4 gólem zápasu Erky. Pak se trefil ještě levičkou Píďa a bylo to 8-1. Na konečných 8-2 upravil hostující Novák. Vítězstvím jsme se posunuli v tabulce před svého soupeře na 4. příčku. Poslední 2 kola odehrajeme na venkovních pažitech. Příští zápas v neděli 28.5. v 10:15 v Olbramovicích v souboji béček.