Sestava:                                                                   Janderka Marek

Sobotka Tomáš         Matějka Jakub       Lang Petr

Janda Martin   Machotka Petr   Kocanda Jan   Štolpa Martin (C)   Šalplachta Dalibor

Sobotka Michal                           Chalaň Kamil

Střídání: 63. min Hrubý František za Sobotky T., 63. min Horák Bohuslav za Jandy, 72. min Štolpa Jakub za Chalaně.

Branky: 12. min Michal Sobotka 1-0, 27. min Petr Machotka (PK) 2-0, 30. min Petr Machotka 3-0,

35. min Michal Sobotka 4-0, 42. min Kamil Chalaň 5-0, 46. min Kamil Chalaň 6-0,

51. min Martin Štolpa 7-0, 56. min Michal Sobotka 8-0, 58. min Kamil Chalaň 9-0,

64. min Martin Štolpa 10-0, 70. min Petr Machotka 11-0, 72. min Jan Kocanda 12-0,

74. min Jan Kocanda 13-0, 80. min Michal Sobotka 14-0, 82. min Michal Sobotka 15-0,

85. min Jan Kocanda 16-0.

Střely na branku: 30-3, vedle 14-1, Rohy: 9-1

Komentář: V posledním sobotním zápase dlouhé řady jsme přivítali tým Vlasatic, který přijel značně oslaben. Také my jsme řešili otázku, koho do obrany nejen za zraněného Dina, jenž se přesunul do kotle, ale chyběli ještě Jersy a Chvatík, To byl asi poslední problém, který jsme řešili. Zápas měl jednoznačný průběh a nakonec skončil rekordním výsledkem sezony. Do vedení jsme šli ve 12. minutě po rohu a stejném signálu stejných hráčů jako v pondělí, Křov opět levičkou trefil síť a začal tak své střelecké představení. Po vedoucí brance jsme se předháněli v zahazování tutovek, až ve 27. minutě přidal druhý gól z penalty Machec. Za 3 minuty přidal Machy další branku, když byl na konci pohledné kombinace. Do půle se ještě jednou prosadil Křov a konečnou podobu skóre poločasu stanovil Kamča, když šťastně tečoval do sítě střelu Matesa. Po pár sekundách druhé půle se trefil po další pěkné kombinaci opět Kamil. Poté přišly 3 rychlé branky v 7 minutách. Nejprve zakončoval levačkou uvnitř vápna Martin. Pak přišla další kompletace dalšího hattricku sezony v podobě Křova a za další 2 minuty také Kamil zkompletoval hattrick. V těchto chvílích jsme doslova drtili hosty, kteří již moc odporu nekladli. Kromě vstřelených branek nás Křovák nepřestával překvapovat, co vše dokáže ještě zahodit. Na kulatých 10-0 dával Martin, druhou desítku odstartoval Machec další z třígólových střelců oba po pěkných kombinacích. V 72. minutě nás na hrotu útoku překvapil Koci, který převážnou část sezony neopustí středový kruh. Za dvě minuty měl na svém kontě i Koci 2 branky, když doklepl vyraženou střelu střídajícího Kuby. V 80. a 82. minutě se konečně zase trefil Křov, zvláště druhá branka stála za to, při ní obešel i brankáře, proplížil se po brankové čáře, udělal kličku ještě překážející tyčce a dovedl míč do sítě. Na konečných rekordních 16-0 upravil skóre Koci, když potvrdil, že umí hrát i na hrotu a také on si připsal hattrick. Jasné vítězství a další 3 body do tabulky pod taktovkou kotle našich nejmenších, který tentokrát řídil vrchní kotelník Dino, šlo mu to stejně jako děckám skvěle. Poslední krok k vytčenému cíli můžeme udělat příští neděli 21.5. v 17:00 v Polánce při derby s MK C.