Sestava:                                                             Janderka Marek

Svoboda Jan          Jursa Jan        Štolpa Martin (C)

Šalplachta Dalibor    Machotka Petr   Kocanda Jan   Chalaň Kamil (ŽK 50´)  Horák Bohuslav

Sobotka Michal                   Janšta Tomáš

Střídání: 46. min Sobotka Milan za Janšty, 71. min Lang Petr za Horáka, 71. min Štolpa Jakub za Šalplachty

Branky: 14. min Michal Sobotka 0-1, 20. min Michal Sobotka 0-2, 29. min Petr Machotka (PK) 0-3,

30. min Petr Machotka 0-4, 56. min Michal Sobotka 0-5, 60. min Milan Sobotka 0-6,

64. min Kamil Chalaň 0-7, 74. min Michal Sobotka 0-8.

Červená karta: 67. min Kelča (Jam.) po druhé ŽK

Střely na branku: 2-19, vedle: 2-12, rohy: 0-5

Komentář: K dalšímu zápasu jsme do Jamolic odjížděli bez 3 hráčů základní sestavy. Benfika měla volný víkend, proto nám mohli její kluci pomoci. Očekávali jsme těžké dobývání zaparkovaného busu až dvou kolem vápna, ale domácí zápas pojali dost bezstarostně. Hned v 1. minutě doklepl míč do sítě Dalin, ale radost z branky mu pokazil domácí praporečník. Bylo jen otázkou času, kdy se prosadíme. Dočkali jsme se ve 14. minutě, kdy si otevřel střelecký účet zápasu Křov, 100. branka v sezoně byla na světě. Rychle jsme přidali další branku, ale opět zasáhl praporečník. Ve 20. minutě už ani on nedokázal zastavit Křova, který přidal druhý gól. Vzápětí zvonilo břevno domácí branky, poté vychytal Janštíka v tutovce domácí góloš. Ten ve 29. minutě podrazil Křova a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Machec, který hned za minutu přidal i 4. branku. Přes řadu našich dalších šancí se skóre do půle již nezměnilo. Domácí si ke konci půle připravili jeden náznak šance, ale Brázdič málem překopl i zábrany. Do druhé půle nahradil Janštíka na hrotu Milan. Ze začátku jsme malinko sundali nohu z plynu a domácí donutili Maru k zákroku. Předpokládaným směrem se zápas posunul v 56. minutě, kdy Křov zkompletoval hattrick. Po hodině se prosadil Milan, když uklízel z malého vápna do sítě. Za další 4 minuty přidal 7. gól Kamča, prolomil tak jarní střeleckou smůlu. V 74. minutě uzavřel na konečných 0-8 Křov svou 4. brankou v zápase. Utkání jsme bezpečně kontrolovali a dovedli k dalším 3 bodům a snad ušetřili nějaké síly na pondělní dohrávku s Olbramovicemi. Věříme, že nás přijde podpořit pěkná návštěva, která nás pod taktovkou našeho kotle, který byl opět slyšet celý zápas, dovede k další výhře. Díky děcka, začínáte být známí v širokém okolí!