Sestava:                                                                         Martínek Tomáš

Šalplachta Dalibor   Sobotka Tomáš   Novotný Jan   Lang Petr

Martínek Jan (C)   Horák Bohuslav   Sobotka Milan   Erkol David

Janšta Tomáš             Štolpa Jakub

Střídající hokejově: Chvátal David, Janda Martin, Sobotka Michal

Branky: 9. min Tomáš Janšta 0-1, 21. min David Chvátal 0-2, 31. min David Erkol 0-3,

44. min Milan Sobotka 0-4, 45. min Bohuslav Horák 0-5, 56. min Milan Sobotka 0-6,

61. min Jakub Štolpa 0-7, 68. min Jan Martínek 0-8, 68. min David Chvátal 0-9,

74. min Michal Sobotka 0-10, 77. min Michal Sobotka 0-11,

80. min David Erkol (PK) 0-12, 84. min David Chvátal 0-13.

Komentář: Zápas v Rybníkách byl, jak nasvědčuje skóre, hrou na jednu branku. Po několika zahozených šancích otevřel skóre v 9. minutě krásným volejem Janštík. Po půlhodince to bylo o tři branky, když se prosadili Chvátík a Erky. Konečnou podobu skóre půle dali v posledních dvou minutách nejzkušenější hráči týmu Milan a Bob, oba sami před brankářem bezpečně uklidili mičudu do sítě. Po nevýrazném nástupu do půle druhé posunul skóre jako první Milan. Pak se prosadil i Kuba. Poté se v jedné minutě trefili Jeky a Chvátik. Krutou desítku měl na svědomí Křovák, který za pár minut přidal i 11 branku. Na 0-12 upravil z penalty Erky, když nudící se Buchťák nechtěl přebíhat celé hřiště. Konečnou podobu skóre stanovil kompletací hattricku hlavou Chvátík. V příštím kole přivítáme klasicky v neděli dopoledne tým Skalice.