Sestava:                                                                       Janderka Marek

Svoboda Jan                  Matějka Jakub                      Jursa Jan

Hrubý František     Chalaň Kamil     Kocanda Jan    Machotka Petr    Chvátal David

Erkol David                          Horák Bohuslav

Střídající hokejově: Jackovič Jan, Sobotka Milan, Štolpa Jakub

Branky: 25. min Jan Jackovič 0-1, 42. min Jan Jackovič 0-2, 52. min Petr Machotka 0-3,

63. min David Erkol 0-4, 67. min vlastní Marek Janderka + Jan Svoboda 1-4,

71. min Bohuslav Horák 1-5, 86. min Petr Machotka (PK) 1-6.

V 63. min neproměnil PK David Erkol

Střely na branku: 1-19; Střely vedle: 1-9; Rohy: 0-5.

Krátký koment: Dlouho připravovaný mač s Viktorií Radim z Kolínska, málem skončil již v pátek po treninku, kdy nás zůstalo pouze 11 zdravých a do rána daleko. Naštěstí se podařilo povolat v hospůdce (tam najdeš nejen šikovné řemeslníky) skryté rezervy a k zápasu nás odcestovalo 14. Uvítání v Jevišovicích sněhovou přeháňkou nás trochu zaskočilo. Po úvodním oťukování jsme převzali iniciativu, ale šance se nadařilo proměňovat. Mohli to být proto Viktoriáni, kdo mohl jít do vedení, když si v tutovce a při jediné střele na branku v zápase připsal skvělý zákrok Mara. Vzápětí dostal míč za obranu host z Psojed a nezaváhal 0-1. Před půlkou propadla domácí obrana, v kruhu na naší půlce byli jen Kuba a Cecek, přihrávka do dalšího sóla, na konci byl lobík a vedení 0-2, Druhá půle byla již plně v naší režii. Viktoriání unaveni z náročného programu soustředění, více otevřeli obranu a nebýt naší chabé koncovky a výtečného golmana mohlo být skóre dvouciferné. Na 0-3 upravil Machec, na rozdíl 4 branek pak upravil na konci 63. minuty Erky, když před tím na začátku té samé minuty napálil z pentle pouze břevno. Poté se prosadili také Viktoriáni, ač se o to příliš nepřičinili, Dino chtěl zapojit do kombinace Mary, tomu se však střetly myšlenky, už chtěl přihrávat, ale zapomněl si míč zastavit a ten se zakutálel přesně k tyči. Rychlou odpověď si připravil nestárnoucí Bobin, když do umístěné koncovky zapojil zkušenosti všech svých skoro 5 křížků. Kolem 80. minuty opět začalo hustě chumelit, a tak poslední co mohlo všech asi 5 diváků matně vidět, byla proměněná penalta Macheca. To už neviděl nic ani sudí a vzápětí mač ukončil. Výsledek a také šance či střely hovoří jasně, ale hráči soupeře hráli celkem slušný kombinační fotbal, jen to finální řešení vždy o kousek nevyšlo.

Příští víkend zůstane z týmu pouze torzo, což ovšem víme již delší dobu a tak budou k dispozici Béčku v přípraváku v sobotu 4.3. v 17:00 na ivančické umělce s Jamolicemi.

PS: Pozorovatelé z vísky pod Leskounem se tentokrát nedostavili, asi už není koho lovit?!?!