Sestava:                                                      Janderka Marek

Svoboda Jan          Matějka Jakub         Sobotka Tomáš

Janda Martin    Štolpa Martin (C)   Kocanda Jan   Chalaň Kamil    Chvátal David (ŽK 12´)

Sobotka Michal (ŽK 33´)                Vespalec Roman

Střídání: 75. min Hrubý František za Sobotky T., 75. min Hašek Luboš za Vespalce,

83. min Šalplachta Dalibor za Jandy, 87. min Horák Bohuslav za Chalaně

Lavička: Kočí Albín, Krotký Petr

Branky: 28. min Michal Sobotka 0-1, 48. min David Chvátal 0-2,

55. min Roman Vespalec (PK) 0-3, 89. min Martin Štolpa 0-4

Střely na branku: 1-11, střely vedle: 5-13, rohy: 1-3

Komentář trenéra: Do utkání v Dobřínsku jsme na rozdíl od předchozích zápasů nastupovali pouze s jednou absencí, kdy se nemohl dostavit pracovně vytížený Rozma. Co v nás vyvolávalo oprávněné obavy, bylo ovšem malé hřiště a urputně bojující domácí, kteří na svém plácku dokázali překvapit nejednoho favorita. V začátku zápasu bylo vidět, že se náš tým neumí příliš srovnat s menším prostorem, málo místa a neustále osobní souboje nám dělaly problém. Už před zápasem jsme věděli, že ten kdo dá první gól bude mít obrovskou výhodu a to se povedlo nám, když Vespa ve 28.minutě vysunul Křováka a ten bez problémů přehodil vybíhajícího Matýska v domácí bráně. Do poločasu stály za zmínku ještě dvě situace, kdy se nejprve po dlouhém autu dostali k nebezpečné hlavičce domácí a následně náš druhý gól z nohy Křováka, který ovšem nebyl uznán pro ofsajd. Nástup do druhé půlky nám vyšel výborně, nejprve zahrál ve 48. minutě dobře standardku Vespa a vyražený míč doklepl na 0:2 Chvátik. O pár minut později byl faulován ve vápně Křovák a Vespa zvýšil na 0:3. Tímto jsme zlomili očekávaný tlak domácích, ti měli několik závarů, ale naše obrana dirigovaná dvojicí Dino Mates inkasování gólů nepřipustila. V závěru utkání jsme přidali ještě jeden gól, kdy si míč po špatné rozehrávce vybojoval náš kapitán Martin a bez problémů zvýšil na 0:4.
Děkujeme všem fanouškům, kteří nás přijeli nebo přišli podpořit, diváků se sešlo opravdu hodně. Zvláštní poděkování patří našim mladším, kteří vytvářejí perfektní atmosféru! Na závěr podzimu nás čekají dva souboje o post nejlepšího týmu po podzimu, věříme, že to s vaší podporou zvládneme.