Sestava:                                                                                         Janderka Marek

Sobotka Tomáš           Svoboda Jan          Rumian David

Janda Martin    Štolpa Martin (C)    Kocanda Jan    Chalaň Kamil    Chvátal David

Sobotka Michal                    Rozmahel Tomáš

Střídání: 65. min Hrubý František za Rumiana, 65. min Erkol David za Jandy,

65. min Hašek Luboš za Rozmahela, 73. min Horák Bohuslav za Chvátala.

Branky: 15. min Kamil Chalaň 1-0, 36. min David Chvátal 2-0, 37. min Michal Sobotka 3-0,

53. min Michal Sobotka 4-0, 56. min Kamil Chalaň (PK) 5-0, 65. min Michal Sobotka 6-0,

67. min Luboš Hašek 7-0, 78. min Kamil Chalaň 8-0, 79. min Michal Sobotka 9-0,

85. min Luboš Hašek 10-0, 90. min David Erkol 11-0.

Střely na branku: 18-1, střely vedle: 20-5, rohy:8-2

Komentář: Netradičně v sobotu dopoledne dojeli k derby kluci z Polánky, ale byli pouze v 11 lidech. U nás nemocného Vespy nahradil poprvé v základu Kamil a byl to právě on, kdo otevřel skóre zápasu krásnou křížnou střelou. Přes trvalou převahu jsme dlouho nepřidali další branku, tutovky zahazoval zejména Křovák. Nakonec jsme se dočkali na konci půle, kdy se během minuty prosadil Dejv a vzápětí se konečně trefil Křovák. Půle tedy skončila po jasném průběhu pouhých 3-0. Druhá půle byla gólově bohatší, také proto že hosté po zranění kapitána dohrávali v 10. Nejprve přidal svůj 2. gól v zápase Křovák, po chvíli se také podruhé v zápase prosadil z penalty Kamil. V 65. minutě zkomletoval hattrick Křov, pak se po 2 minutách na hřišti prosadil Hašan a v 78. minutě zapsal hattrick v 1. celém zápase také Kamil. Po další minutě přidal 9. branku Křovák. 10. gól zápasu dal svým druhým gólem Hašan, který po další minutě odmítl hattrick, když ze 2 metrů uklízel míč do opuštěné branky, ale trefil obránce u pravé tyče. V poslední minutě pak uzavřel po akci Hašana skóre zápasu Erky. V zápase si připsal střelecký pokus snad každý hráč krom Mary, který měl za zápas 1 zákrok. Zápas se hrál v podstatě na jednu branku a nebýt naší slabé produktivity mohlo být skóre mnohem vyšší. V dalším kole zajíždíme v sobotu v 15:00 do Miroslavi k utkání s jejich Benfikou.