Sestava:                                                                Janderka Marek

Rozmahel Tomáš   Štolpa Martin (C)   Kocanda Jan (´ŽK 50´)   Vespalec Roman   Chvátal David (ŽK 38´)

Hašek Luboš                           Sobotka Michal

Střídání: 46. min Janda Martin za Matějky, 65. min Horák Michal za Haška, 75. min Sobotka Tomáš za Vespalce.

Lavička: Krotký Petr, Halva Tomáš

Branky: 43. min Jančí O 1-0, 44. min Luboš Hašek 1-1, 53. min David Rumian 1-2,

75. min Michal Sobotka 1-3, 81. min David Chvátal 1-4, 89. min Michal Sobotka 1-5

Střely na branku: 2-15, Střely vedle: 3-9, Rohy: 0-7

Komentář: Za větrného a chladného nedělního odpoledne jsme zajížděli do Trosek. Domácí s větrem v zádech spoléhali na dobře organizovanou obrannou hru, s tím že vyráželi k brejkům. Měli jsme sice tlak, ale naše hra byla pomalá, nepřesná a bylo v ní spousta chyb. Přesto šance přicházely, v koncovce nám chybělo i kousek štěstíčka, když třeba pěkná střela Kociho skončila na břevně, poté jsme během 10 vteřin trefili nejprve hráče na brankové čáře, odražený míč dorážíme do tyče a druhou dorážku kryje góloš. Logicky tedy přišel trest, když jeden ze svých brejků dotáhli domácí až k prvnímu zakončení na branku a Jančí jim zajistil vedení. To naštěstí trvalo pouze minutu, když se tentokrát štěstíčko usmálo na nás. Hašan prošel po pravém křídle, a jeho střílenou přihrávku tečoval jeden z obránců do své branky. To byl důležitý okamžik zápasu. Od 2. půle jsme již diktovali tempo hry, zpřesnili kombinaci a lépe se pohybovali. Do vedení nás poslal v 53. minutě svou pověstnou plavající pumelicí ze 30 metrů Rum, vstřelil tak svůj premiérový soutěžní gól za Áčko a už se chystal platit plato po zápase. Pojistka však dlouho nepřicházela. Dočkali jsme se v 75. minutě. To se prosadil do té doby mlčící kanonýr Křov, který křížem uklidil míč při souboji tváří v tvář s brankářem. Tento gól domácí zlomil, došly jim síly a hodně přitvrdili, o čem by mohl vyprávět hlavně kápo Marťas, jenž byl okopaný jak záhonek. V závěrečné desetiminutovce jsme přidali ještě 2 branky, když se nejprve po rohu hlavou prosadil Chvatik a v předposlední minutě opět křížnou střelou bodýlkem stanovil konečné skóre zápasu Křov. Ztrátou pro nás je opět zranění zad Matesa. Na hody přivítáme klasicky v sobotu dopoledne tým Jamolic a v následujícím týdnu nás čeká ve středu i dohrávka doma s Litobratřicemi.