Sestava:                                                                 Martínek Tomáš

Machotka Pavel     Janda Martin      Janšta Tomáš    Krotký Petr (ŽK 58´)

Halva Tomáš                       Horák Michal

Střídající hokejově: Novotný Jan, Martínek Jan (ŽK 70´),

Sobotka Karel, Wieder Petr

Branky: 7. min Šedrla A. 0-1, 13. min Fiala Z. 0-2,23. min Tomáš Halva (PK) 1-2,

75. min Pavel Machotka 2-2, 84. min Jan Novotný 3-2.

Komentář: V nedělním chladivém a větrném dopoledni jsme přivítali k dalšímu derbíčku kluky z Lesonic s několika hráči, kteří prošli naším klubem. Lesoničtí před sezonou znovu posílili, když z Dukovan přišel Novák a z Petrovic nejlepší kanonýr loňské sezony Fiala. Od začátku začali s větrem v zádech diktovat tempo hry a po necelé čtvrthodince vedli řekněme pouze o dvě branky, když nejprve zapadl i díky větru na zadní tyč nepovedený centr Šedrly a pak ukázal Fiala, že nic ze střeleckého apetitu neztratil ani doma v Lesonicích, tváří v tvář Buchťákovi nezaváhal. I nadále měli převahu a mohli přidat i další branky. Nám se nic nedařilo, nedokázali jsme si pořádně přihrát. Ranou pro hosty pak byla nařízená penalta po faulu na Janštíka, kterou bezpečně proměnil pro změnu náš kanonýr Halvík. Dal si tak dárek ke středečním kulatinám. Do půle se skóre nezměnilo. Do druhé půle foukalo do zad nám, což jsme zužitkovali v mírnou převahu, ale dlouho byla jedinou šancí hlavička Hanze do břevna. Nakonec zaúřadoval opět vítr, tentokrát v náš prospěch, když odfoukl v 75. minutě předsedův centr z pravého křídla přesně za zadní tyč. Také ve vítězné brance měl vítr malinko prsty, když tentokrát foukl do centru Soba, míč olízl jemně čelo Hanze a opět zapadl za zadní tyč. Šťastné vítězství i když by zápasu vzhledem k průběhu spíše slušela remíza. Za mne bych vyzvednul výkony na naší straně Janštíka a na straně hostů Nováka. Příští víkend má béčko na hody volno.