Sestava:                                                                         Martínek Tomáš

Sobotka Tomáš    Horák Bohuslav (C) (ŽK 80´)   Súkeník Jan    Lang Petr (ŽK 85´)

Martínek Jan    Horák Michal     Janda Martin    Hrubý František

Erkol David (ŽK 65´)               Halva Tomáš

Střídající hokejově: Rumian David, Sobotka Karel, Havlíček Jan

Branky: 17. min Tomáš Halva 0-1, 58. min Tomáš Halva 0-2, 63. min Martin Janda 0-3,

78. min Bohunský 1-3, 81. min Koník Daniel (PK) 2-3, 88. min Tomáš Halva 2-4

Komentář: K 2 zápasu podzimu jsme zajížděli za uplakaného nedělního dopoledne k obhájci prvenství z loňska k derby do Petrovic. Oba celky předváděli celkem solidní fotbal s množstvím šancí, více jich měli domácí, ale branka pro ně byla zakletá. Z našich šancí se ujala jediná, když Erky za vápnem střílel do břevna, míč se odrazil za penaltu na hlavu Halvika, který trefil poprvé a ne naposled v zápase přesně. Úvod druhé půle patřil nám, v 58. minutě si za obranu naběhl Franta, hlavou trefil tyč, zabojoval o odražený míč, vrátil ho za vápno Halvikovi a ten trefil pravou šibenici. Za 5 minut si na standardku naběhl Píďa a nikým nehlídán uklidil míč na zadní tyč 0-3. Zdálo se být rozhodnuto, domácí však postupně přebrali iniciativu, začali si znovu vytvářet šance, ale dlouho je neproměňovali. Dočkali se v 78. minutě, to už dávno na hrotu operoval stoper Bohunský a právě on prostřelil Buchťáka. Za 3 minuty to bylo již jen o gól. Přísnou penaltu proměnil Koník. Drama na závěr bylo připravené. Klid nám dodal opět Halvik, když si došel za obranu pro načechraný míč, kolínko, stehýnko a už uklízí míč na zadní tyč a hattrick je na světě. V zápase jsme nebyli fotbalovější, ale domácí jsme předčili zejména v proměňování šancí. V dalším kole přivítáme tradičně v neděli dopoledne v dalším derbíčku kluky zpoza Perku.