Sestava:                                                Janderka Marek

Svoboda Jan (ŽK 80´)       Matějka Jakub       Rumian David

Rozmahel Tomáš     Štolpa Martin (C)    Kocanda Jan    Vespalec Roman    Chvátal David

Hašek Luboš                  Sobotka Michal

Střídání: 71. min Janda Martin za Rozmahela, 71. min Štolpa Jakub za Haška,

79. min Lang Petr za Štolpy J.(zranění), 85. min Erkol David za Svobody.

Lavička: Krotký Petr, Halva Tomáš

Branky: 14. min Tomáš Rozmahel 0-1, 25. min David Chvátal 0-2,

29. min Budiač 1-2, 31. min David Chvátal 1-3, 34. min Roman Vespalec 1-4,

58. min Michal Sobotka 1-5, 82. min Pelech 2-5

Střely na branku: 8-11, střely vedle: 10-5, rohy: 6-3

Komentář trenéra v trestu: K druhému zápasu jsme zajížděli na hřiště velmi silného celku Hrušovan, který v minulé sezoně do posledních kol bojoval o postup do okresu. Již po několika vteřinách po rozehraní přišlo naše velké zaváhání, i vinou neodpískaného faulu, kdy se do obrovské šance dostali domácí, naštěstí již překonanou Díru zastoupil na brankové čáře Mates. Několik minut nám trvalo, než jsme se herně chytili, pak jsme ovládli střed hřiště, začali lépe kombinovat a také trefovat zařízení, nejprve to byl navrátilec Rozma, poté zvýšil náš náskok Dejv a bylo to.0:2. Pak přišla první Křovákova chvíle, kdy šel sám na brankáře, ale s přehledem uklidil míč metr nad břevno. Místo, aby bylo rozhodnuto, přišel trest, naše zaváhání potrestali domácí a rázem to bylo 1:2. Naštěstí pro nás jsme byli v první půlce opravdu lepší, druhým gólem zvýšil náš náskok Chvátik a o pár minut později se z trestňaku krásně trefil Vespa, určil tak poločasové skóre 1:4. Ve druhé půli jsme se především snažili nepoustět domácí do tlaku a vyrážet do brejku, což se nám dařilo, bohužel Křovák neměl svůj den a z mnoha šanci dokázal využít pouze jednu a zvýšil na 1:5. Domácím jsme dovolili v samotném závěru pouze snížit na konečných 2:5. Kaňkou na povedeném zápase je zranění Džaba, který si při zakončení sám vyhodil koleno z pantu a v týdnu ho čeká důkladné vyšetření. Náš výkon byl velmi dobrý, veřím, že jemu podobné budeme předvádět i v dalších zápasech. Domácí odehráli velmi slušné utkání, podali týmový výkon a i přesto, že celý zápas prohrávali, nevypustili jediný souboj a snažili se bojovat a dohrát zápas až do samotného konce, za což mají náš obdiv.