Sestava:                                    Martínek Tomáš ( 46. min Havlíček Jan)

Martínek Jan    Janda Martin   Sobotka Milan   Erkol David

Hašek Luboš                    Halva Tomáš

Střídající hokejově: Machotka Pavel, Janšta Tomáš,, Kocanda Vlastimil,

Štolpa Jakub, Sobotka Karel, Horák Michal

Branky: 1. min Luboš Hašek 1-0, 2. min Luboš Hašek 2.0, 6. min Bohuslav Horák 3-0,

10. min Tomáš Halva 4-0, 22. min Jan Súkeník 5-0, 24. min Milan Sobotka 6-0,

28. min Janšta Tomáš 7-0, 37. min David Erkol 8-0, 41. min Vlastimil Kocanda 9-0,

61. min Luboš Hašek 10-0, 64. min Bis 10-1, 66. min Pavel Machotka 11-1,

76. min Luboš Hašek 12-1 (PK), 83. min David Erkol 13-1, 85. min Martin Janda 14-1

Komentář: V dalším kole jsme přivítali tým z Bohutic. O zápase bylo rychle rozhodnuto, když již po 2 minutách a 2 střelách zázračně uzdraveného pana Božského jsme vedli 2-0, do 10. minuty se ještě stihl prosadit kapitán Hároš a Halvik. Do půle jsme si s chutí zastříleli a skóre narostlo až na hrozivých 9-0. Do půle 2. nastoupil jako ochránce naší branky Havrda, naše tempo opadlo a také skóre se již tak často neměnilo. 10. gól vstřelil opět pan Božský a další hattrick byl na světě. Pak se dočkali i hosté, když nedal Havrdovi šanci z trestňáku Bis. Do konce jsme přidali ještě 4 branky, když se prosadili pjedseda Zizu, znovu Božský z PK, podruhé v zápase Erky a skóre uzavřel na konečných 14-1 Píďa.