Sestava:                                                                 Janderka Marek

Sobotka Tomáš               Matějka Jakub            Rumian David

Chvátal David (ŽK 45´)    Balík Josef     Kocanda Jan    Štolpa Martin (C)    Jackovič Jan

Stadler David                     Rozmahel Tomáš

Střídání: 46. min Hašek Luboš za Stadlera, 46. min Vespalec Roman za Rumiana,

59. min Janšta Tomáš za Chvátala, 69. min Hrubý František za Sobotky T.,

73. min Štolpa Jakub za Janšty

Lavička: Machotka Pavel

Branky: 5. min Juhaňák Lu. 0-1, 49. min Procházka 0-2, 50. min Bartoš 0-3,

60. min Holcmann 0-4, 88. min Roman Vespalec 1-4

Střely na branku 8:7, střely vedle 12:3, rohy 5:3

Komentář asistenta: Po nečekaném ale zaslouženém vítězství v Hrádku jsme doma přivítali v důležitém souboji čahouny z Jaroslavic. Z vítězné sestavy nám chyběli vyloučený Dino, zranění Křovák s Píďem. Zaspali jsme úvod a hned v 5. minutě šli hosté po sérii našich chyb do vedení Juhaňákem. Z nepovedeného úvodu jsme se celkem rychle oklepali, postupně převzali iniciativu a hosty přehrávali. Předvedli jsme místy pěkné kombinace zakončené šancemi, jenže v koncovce jsme byli opravdu žalostní. Proto místo abychom odcházeli do šaten s vedením, šli jsme na pauzu s jednogólovým mankem. Ve snaze udělat něco s koncovkou jsme prostřídali hned o pauze 2 hráče. Jenže nástup do 2. půle byl z naší strany doslova tragický a rozhodl o zápase. Po sérii rohů se prosadil Procházka, vzápětí chyba a Bartoš sám před Marem nezaváhal. Během minuty to bylo o 3 branky. Že bychom neměli šance se říct nedá, třeba trestňák, který s námahou vyrazil hostující góloš před dobíhajícího pana Božského, ale ten se vystřílel minule za Béčko a tentokrát ze 3 metrů jen vyprášil rukavice brankáře. Proto přišel zasloužený trest, když si Holcmann povodil obranu a nakonec přeloboval vybíhajícího Mary. To už byl na place i Janštík, ale i on sám před brankářem nedokázal proměnit. Nakonec jsme se branky přecijen dočkali. V 88. minutě střelou zpoza vápna prostřelil brankáře Vespa. Vzápětí Kuba střídající zraněného Janštíka trefil pravou tyč. Konečné skóre je pro nás kruté. Co rozhodlo: zaspaný úvod, solidní zbytek 1. půle s žalostnou koncovkou, tragických úvodních 15. minut půle 2. (snad i z důvodu chybného střídání), mdlý výkon ve zbytku zápasu opět se žalostnou koncovkou. Do konce sezony ještě pár zápasů schází a my budeme bojovat, dokud bude šance. Třeba překvapíme už v neděli ve 13:30 v derby v Krumlově