Sestava:                                                     Martínek Tomáš

Krotký Petr     Horák Bohuslav (C)     Súkeník Jan     Chvátal David

Martínek Jan    Janšta Tomáš     Sobotka Milan     Erkol David

Hašek Luboš                   Kocanda Vlastimil

Střídající hokejově: Machotka Pavel, Halva Tomáš, Štolpa Jakub, Sobotka Karel

Branky: 4. min Tomáš Janšta 1-0, 20. min Luboš Hašek 2-0, 32. min Pavel Machotka 3-0,

45. min Tomáš Halva 4-0, 74. min Tomáš Janšta 5-0, 75. min Luboš Hašek 6-0,

79. min Drozd 6-1, 84. min Drozd 6-2, 87. min Luboš Hašek 7-2, 90. min Luboš Hašek 8-2

V 7. minutě neproměnil David Erkol PK

Komentář: Sváteční dopoledne po čarodkách přijelo béčko Hostěradic pouze v 11 hráčích. V našem týmu se objevila nečekaná spousta legend. Od začátku jsme byli lepším týmem a již ve 4. minutě vedli, poté co se prosadil Tomáš, který se objevil na hřišti snad po roce. V 7. minutě už to mohlo být o 2 branky, ale Erky neproměnil PK po faulu na pana Božského. Skóre tak posunul až sám Božský, když propálil brankáře z 8 metrů. Poté přidal branku také nově zvolený předseda klubu Zizu, když využil nedorozumění brankáře a obránce. V závěru půle ještě Halvik potvrdil jarní střeleckou formu. Ve 2. půlce se dlouho nic zvláštního neudálo, střelecká přestřelka přišla až v poslední čtvrthodince. Nejprve prokličkoval obranou jak zamlada Tomáš a pohodlně skóroval, po minutě přidal také pan Božský svou 2. branku v zápase. Pak se dočkali také hosté, když se během 5 minut 2x trefil mladíček Drozd. Na stejné skóre podzimního zápasu jen v obráceném gardu upravil v posledních 3 minutách 2 brankami pan Božský a šel poroučet nejedno plato piv. Velká škoda, že se v takovéto sestavě nedokáže sejít naše Benfika pravidelně, aby nemuseli na zápasy ven jezdit vypomáhat kluci z Áčka.