Sestava:                             Martínek Tomáš (46. min Vavroušek Tomáš)

Hrubý František    Horák Bohuslav (C)   Rumian David    Machotka Pavel

Martínek Jan    Janda Martin     Sobotka Milan     Chvátal Ondřej

Erkol David          Kocanda Vlastimil

Střídající hokejově: Halva Tomáš, Fiala Jan, Novotný Jan, Sobotka Karel

Branky: 16. min David Erkol 1-0, 18. min David Erkol 2-0, 20. min Tomáš Halva 3-0,

32. min Pavel Machotka 4-0, 44. min Tomáš Halva 5-0, 57. min Vlastimil Kocanda 6-0,

60. min David Erkol (PK) 7-0, 61. min Cidlinský 7-1, 76. min Ondřej Chvátal 8-1,

85. min Milan Sobotka 9-1.

Komentář: V závěrečném kole podzimu jsme přivítali Céčko Miroslavi, kteří nepřijeli zrovna v nejsilnější sestavě. Nám se naopak velmi dařilo. Šance jsme začali proměňovat po čtvthodince, když 2x zaúřadoval nejlepší střelec Benfiky Erky. Vzápětí se trefil také Halvík. Když se nesmyslně nechal vyloučit za diskuse se sudím, viděl během 20 vteřin 2 žluté a pak i červenou hostující kapitán Dostál. Z řady dalších šancí do půle jsme zúžitkovali jen 2. Nejprve faulovaný Machec přihrával před branku, kde nědko z hostujících doklepl do vlastní. Těsně před půlkou přidal na 5-0 opět Halvík. Druhá půle se dohrávala vlastně jen z povinnosti. Skórem pohnul nejdříve Vlastík, jenž z levého křídla uklidil na zadní tyč, spravil si tak chuť, když mu chvíli před tím neuznali krásný gól z voleje. Poté byl, nebyl faulován ve vápně Erky, míč si uzmul právě Erky a s přehledem z pentle uklidil. Po minutě si Boba povodil Cidlinský a pokazil našim brankářům nulu. Další branku přidal Ondra, který překvapil na bližší tyč hostujícího góloše. Konečnou podobu skóre stanovil v 85. minutě chytrou tečí Halvíkova přímáku Milánek. Vyvolávané desítky se však domácí příznivci nedočkali. Vítězství nás posunulo nakonec na po průběhu podzimu neočekávanou 2. příčku tabulky.