Sestava:                                                             Janderka Marek

Kočí Albín    Svoboda Jan     Štolpa Martin ( C)     Stadler David

Chvátal David     Kocanda Jan     Balík Josef     Vespalec Roman    Jackovič Jan

Sobotka Michal

Střídání: 43. min Janda Martin za Kočího, 68. min Štolpa Jakub za Chvátala,

78. min Erkol David za Stadlera, 87. min Hrubý František za Balíka

Lavička: Rumian David

Branky: 27. min Kosec R. 0-1, 85. min Josef Balík 1-1

Komentář trenéra: Před zápasem s čtvrtým celkem Práčí se nám uzdravilo několik hráčů, proto jsme do utkání vstoupili pouze s jednou absenci. Na naší hře to bylo znát, v kombinaci s nasazením, bojovností a týmovým výkonem jsme se dokázali soupeři vyrovnat. Ten se dostal do vedení po rohu v první půli, my jsme bohužel své šance nevyužili. Druhá půle byla opět herně vyrovnaná, místy jsme byli lepším týmem. Naše snaha znamenala 5 minut před koncem Baldovo vyrovnání na 1:1. Dokázali jsme si, že hrát se dá s každým, když budeme všichni plnit předzápasové pokyny.