Sestava:                                                                                                 Janderka Marek

Kočí Albín     Svoboda Jan     Štolpa Martin (C)    Lang Petr

Chvátal David    Vespalec Roman    Kocanda Jan    Štolpa Jakub    Stadler David

Sobotka Michal

Střídání: 25. min Janda Martin za Sobotky, 60. min Hrubý František za Langa,

70. min Súkeník Jan za Kočího, 78. min Erkol David za Štolpy J.,

78. min Rumian David za Kocandy.

Branky: 52. min Kučera 0-1, 64. min Kučera 0-2

Komentář asistenta: Další zápas, další zklamání. Herně nebyl výkon až tak špatný, přestože byl plný chyb z naší strany. Poté, co jsme v úvodu přežili 3 tutovky soupeře, mohli jsme udeřit my, nejprve již zraněný Křovák dopajdal až před brankáře, ale nepřekonal ho. Potom se pěkně uvolnil Kuba, ale ani on na brankáře soupeře nevyzrál. Do půle se skóre přes další možnosti nepohlo žádným směrem. Čím dál víc bylo jasné, že rozhodne, kdo vstřelí 1. gól. V nástupu do půle druhé propadl centr Marovi mezi rukama a pro Kučeru již nebyl problém uklidit volný míč do sítě. Po chvíli nám opět nepokrytý Kučera zasadil druhý úder. Přesto jsme se snažili dál, ale naše šance zůstaly nevyužity, největší spálili v závěrečné 10 minutovce Dino a Erky, pro které byla branka malá, když už byli sami před brankářem. Další pokus o zisk bodů a ztraceného sebevědomí budeme mít v neděli v 15:30 v Jaroslavicích, tedy s celkem, kterému se také start do sezony „podařil“ jako nám, má stejně bodů jako my a v tabulce před námi je jen díky lepšímu skóre.