Sestava:                                                                       Janderka Marek

Kočí Albín      Svoboda Jan       Kocanda Jan      Stadler David

Chvátal David       Vespalec Roman    Štolpa Martin (C)     Jackovič Jan

Rozmahel Tomáš           Sobotka Michal

Střídání: 46. min Štolpa Jakub za Rozmahela, 68. min Erkol David za Sobotky,

86. min Rumian David za Kočího, 90. min Súkeník Jan za Erkola

Branky: 37. min Lehocký 1-0, 64. min Vašíček 2-0, 77. min Roman Vespalec 2-1

78. min Roman Vespalec 2-2, 94. min Koňařík 3-2

Komentář trenéra: Souboj ve Znojmě s místním FK byl soubojem tříbodových týmů. Zápas začli lépe domácí, asi od 20. minuty jsme byli lepší my, bohužel jsme své šance neproměnili, kdy domácí podržel jejich výborný brankář. Navíc jsme byli opět potrestání za chybu a do půlky šli s jednogólovou ztrátou. Další smůlu jsme si vybrali při vlastním gólu Kociho ve druhé půli, bohužel jsme netušili, že to nebude katastrofa poslední. Od stavu 2:0 jsme byli jednoznačně lepším týmem, vytvářeli si tlak i šance, podařilo se nám Vespem 12 minut před koncem srovnat na 2:2, hru jsme zcela otevřeli, vytvořili si další šance, ale ke zvratu v utkání to nevedlo. Aby toho nebylo málo, proměnili domácí v 94.minutě brejk do naší otevřené obrany a připsali si 3 body. Na posraného i hajzl spadne.

Bohužel od začátku sezóny nás sráží špatná koncovka a lehce inkasované branky.  Příští kolo hrajeme doma netradičně v sobotu dopoledne v 10:15 s týmem Hrádku.