Sestava:                                                                              Vavroušek Tomáš

Hrubý František    Súkeník Jan     Rumian David      Šalplachta Dalibor

Martínek Jan     Horák Bohuslav (C)    Machotka Pavel     Chvátal Ondřej

Erkol David             Štolpa Jakub

Střídající hokejově: Sobotka Karel, Stadler David, Jackovič Jan

Branky: 15. min David Erkol 1-0, 18. min Jakub Štolpa 2-0, 23. min Jakub Štolpa 3-0,

29. min Menšík 3-1, 34. min Kratochvíl 3-2, 35. min David Erkol 4-2,

42. min Menšík 4-3, 54. min Jakub Štolpa 5-3, 65. min Šaman 5-4,

81. min Kratochvíl 5-5, 86. min David Erkol 6-5.

ČK: 89. min Kratochvíl (Loděnice) urážka HR

Komentář: V dalším kole přivítala Benfika doma Loděnice, od začátku jsme si vytvořili územní převahu. Od 15. minuty se začalo také měnit skóre, to Erkyho centr zapadl přesně za zadní tyč. Za 3 minuty využil další slabší chvilky hostujícího brankáře Kuba, když doklepl míč, který góloš neudržel po Jekyho trestňáku. Ve 23. minutě přehodil z velkého vápna opět Kuba ležícího brankáře i obránce. V té chvíli to vypadalo na pohodový zápas. Jenže ve 29. minutě zaváhal i Vavris, když tak dlouho přemýšlel, kam rozehraje malou domů, až trefil Menšíka a míč se dokutálel do sítě. Za 5 minut to bylo jen o gól, když další zaváhání Vavrise využil Kratochvíl. Za minutu už jsme zase vedli o 2 branky. To zase zaperlil hostující brankář, když mu míč vypadl po přímáku Erkyho tentokrát rovnou do branky. Jenže také hostující Menšík vstřelil svou 2. branku střelou z 20 metrů. Divočina 1. půle skončila hokejově 4-3. Hosté do 2. půle vyrukovali s novým brankářem, ale ten udržel čisté konto pouze 9 minut. To ho ze samostatného úniku propálil Kuba, jenž dosáhl na svůj 1. hattrick v kategorii dospělých. Řada šancí zůstala nevyužita, proto hosté trestali. Po zjevném faulu na Hrubého, zůstala píšťalka sudího němá, a Šaman prostřelil vše, co mu stálo v cestě do sítě. Hosté poté dokonce 2x skórovali, ale obě branky dosáhli z ofsidu. Přesto se dočkali vyrovnání, když míč doklepl do prázdné Kratochvíl. Rozhodnutí padlo opět z přímáku, který trefil Erky ukázkově a také on dovršil hattrick. V nervózním závěru pak ještě hostující Kratochvíl obdržel od sudího červený kartonek za sprostou mluvu určenou rozhodčímu. Diváci se určitě nenudili, neboť 11 branek se v zápase jen tak nevidí. Příště jede Benfika v neděli odpoledne k souboji rezerv do Hostěradic.